Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych polskich trenerek w Polsce. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe, gdzie ciągle dzieli się zdjęciami swoich treningów, zdradza korzystne przepisay zdrowego odżywienia i oczywiście chwali się swoją kochaną rodziną. 

Anita i Adrian ze ślubu od pierwszego wejrzenia po raz drugi zostali rodzicami

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

W obecnej chwili Lewandowska razem ze swoją rodziną odpoczywa na urlopie. Na swoim Instagram gwiazda udostępniła zdjęcie, gdzie prezentuje się w kapeluszu. Później pokazała się ze swoim kochanym mężem, Robertem Lewandowskim. Razem szczęśliwie uśmiechają się do kamery w okularach. 

View this post on Instagram

Aaaaaaaa➡️ IDZIEMY JAK BURZA 💥 @supermenu_by_anna_lewandowska CO TYDZIEŃ NOWE MIASTA. Mam dla Was SuperWiadomość! Już od najbliższego piątku rozpoczynamy dostawy do kolejnych miast: ➡️#BielskoBiała ➡️#Częstochowa ➡️#JeleniaGóra ➡️ #Wałbrzych ➡️#Świdnica ➡️#Opole ➡️#Brzeg ➡️#Słupsk ➡️#Kołobrzeg ➡️#Koszalin ➡️#Elbląg ➡️#CzechowiceDziedzice oraz ➡️#GorzówWielkopolski To aż 13 nowych miast i ich okolic do których dotrzemy z @SuperMenu_by_Anna_Lewandowska! Już dzisiaj od godziny 14.00 możesz zamówić swoją dietę, a od piątku zacząć swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem! ❤️Duma mnie rozpiera, że z tygodnia na tydzień przybywa nowych miejsc❤️, w których możecie jeść posiłki przygotowane według mojej filozofii żywienia. Do dzieła!❗ Trzymam kciuki za Was!❗ ❤️ #SuperMenu #SuperTy #cateringdietetyczny #healthyfood #bielskobiala #czestochowa #jeleniagora #walbrzych #swidnica #opole #brzeg #slupsk #kolobrzeg #koszalin #elblag #czechowicedziedzice #SuperMenu

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Czy Kinga Duda przybędzie do Polski kibicować tacie? Są nowe informacje w tej kwestii

View this post on Instagram

Tomorrow training at 18.30 LIVE👊 with my husband @_rl9 let me know in the comment if you will join us! #Fighterchallenge ghterchallenge day 1️⃣1️⃣ tomorrow! __________________________ WRZUCAM OBIECANY JADŁOSPIS NA JUTRO. 😊 To, czemu poświęcasz najwięcej uwagi zaprocentuje w przyszłości. Dlatego znajdź w ciągu dnia krótką chwilę dla siebie i rób to, co sprawia Ci przyjemność🙏 Dziś stawiam na ODPOCZYNEK, cieszę się rodziną, zdrowiem, słońcem🥰 ale OCZYWIŚCIE nie omijam treningów z naszego Wyzwania #FighterChallenge. Dla mnie, jako sportowca, trening to stały punkt każdego wyjazdu. To też mnie relaksuje (o ile dzieci pozwolą 🤫dlatego często ćwiczę rano jak jeszcze śpią). Tym samym, już jutro zapraszam Was na LIVE TRENING, na którym będę trenować z moim mężem @_rl9 o godzinie 18:30. Daj mi znać w KOMENTARZU, czy będziesz z nami jutro. PS. Żona w roli trenera - to będzie ciekawe doświadczenie dla nas obojga😇🙈❤️ ____ #annalewandowska #RAL #healthyteam #FIGHTERCHALLENGE #motivation #EXCERCISES #dietandtrainingbyann #workout #lewawracadoformy

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Dziś stawiam na ODPOCZYNEK, cieszę się rodziną, zdrowiem, słońcem  -napisała Anna Lewandowska. 

Do jakiego właśnie miejsca wyjechali, para nie zdradziła. Natomiast dobrze widzimy, że na miejscu odpoczynku panuje dobra pogoda, świecie się słońce i jest wielkie morze. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Robert Lewandowski zachwyca wszystkich swoim przepięknym ciałem. Robert i Ania Lewandowski tworzą z siebie ładną parę. Razem wychowują dwóch spaniałych córek: Klarę i Laurę. Patrząc na nich, można tylko zazdroszczyć ich wielkiej miłości i szacunku. Małżonków dobrze łączy jedna wspaniała rzecz i to sport. Lewandowska ciągle dzieli się w swoich sieciach społecznościowych tym, jak uprawia sport, jak gotuje smaczne, zdrowe jedzenie i pomaga innymi zmienić swoje ciało, a w tym i życie na najlepsze. Poza tym często pokazuje swoje piękne ciało, jakie jest dobrą motywacją dla innych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com