Z związku z pandemią koronawirusa, sytuacja z gospodarką zmieniła sie w nie donrą stronę. Polskie gwiazdy nie mieli pracy. Katarzyna Skrzynecka do cej całej sytuacji zasiadała w jury polsatowskiego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Oczywiście program się zatrzymał z kręceniem nowych odcinków i wszystkie gwiazdy zostały w swoich domach. 

Lewandowscy na odpoczynku. Wybrali bardzo piękne miejsce

Katarzyna Skrzynecka świeci się cała ze szczęścia, z tego, że w końcu może wrócić się do swojej pracy. Nowe odcinki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" będą gotowe do emisji w jesiennej ramówce. W swoich sieciach społecznościowych gwiazda wystawiła zdjęcie, na którym pozuje z afiszą. Dodatkowo między innymi zdradziła, że nie ma juz żadnych oszczędności i bardzo potrzebuje pieniędzy.

Od 5 marca - jak tysiące Polaków, uziemionych przez pandemię - trwamy bez możliwości pójścia do swojej pracy, by zarobić na życie... W przypadku teatru, w którym pracujemy co wieczór, takie zamrożenie potrwa jeszcze conajmniej do września... Pracujemy - jak tylko się da - przy innych zadaniach , w nieswoich codziennych profesjach... Jak tysiące Plaków, którzy stracili natenczas swoją pracę. Trzeba sobie radzić. Najważniejsze, by wspierać pogodą ducha naszą rodzinę i dzieci w tej trudniejszej rzeczywistości -napisała Katarzyna Skrzynecka. 

View this post on Instagram

Zebranie Produkcyjne, dotyczące szkolenia nowych zasad bezpieczeństwa i możliwości przyszłego powrotu do pracy. Od 5 marca - jak tysiące Polaków, uziemionych przez pandemię - trwamy bez możliwości pójścia do swojej pracy, by zarobić na życie... W przypadku teatru, w którym pracujemy co wieczór, takie zamrożenie potrwa jeszcze conajmniej do września... Pracujemy - jak tylko się da - przy innych zadaniach , w nieswoich codziennych profesjach... Jak tysiące Plaków, którzy stracili natenczas swoją pracę. Trzeba sobie radzić👍👍👍🍀 Najważniejsze, by wspierać pogodą ducha naszą rodzinę i dzieci w tej trudniejszej rzeczywistości. Pojawiają się pierwsze zawodowe "światełka w tunelu" 👍👍😊 "Odmrażają się" realizacje niektórych programów telewizyjnych 🌞 Od września będziemy mogli powrócić na antenę POLSATU z nowymi odcinkami przerwanej covidem 13 Edycji TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 💙💙💙 BAAAARDZO tęskniliśmy 💙😊 Telewizja Polsat oraz EndemolShine Producent programu zdecydowali o możliwości wznowienia realizacji programu na nowych zasadach bezpieczeństwa 👍 ze zredukowaną Publicznością w studio, kontrolą medyczną, pracą w maskach, ALE BĘDZIEMY 💙💙💙💙 Trzymamy kciuki, by się udało 👍 @polsatofficial @twojatwarzbrzmiznajomo @piotr.gasowski.official @maciej_dowbor @kacper_kuszewski @kacperkuszewski_fc #kwarantanna #tęsknimydopracy #ttbz #aktorka #wokalistka #trzymamkciuki

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Jedna z fanek miała niektóre wątpliwości dotyczące braku pieniędzy o Skrzyneckiej.

Zastanawia mnie to że ludzie którzy tyle pracowali przed pandemia nagle tak zostali baz środków do życia? Przecież każdy znasz stara się mieć odłożone na czarną godzinę i przy mniejszych zarobkach także nie powinno być tak źle A że szkoła tyle kosztuje to nie jest żaden argument to wybór i na to też powinny być odłożone pieniądze bo edukacja trochę trwa takie moje przemyślenia pozdrawiam i wszystkim nam jest ciężko.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na to:

Nie mamy ani niań, ani sprzątaczek, zawsze radzimy sobie z tym sami. Przy czteroosobowej rodzinie plus seniorach na utrzymaniu, oszczędności szybko topnieją, niestety. Polscy aktorzy to nie hollywoodzkie gwiazdy. Nie ten status, nie te pensje, nie ta sława i całe szczęście, bo sławy hollywoodzkiej nigdy nie pragnęłam i nigdy bym nie chciała. Pozdrawiam serdecznie -napisała.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com