Już 12 lipca się dowiemy o tym, kto będzie prezydentem Polski? Polacy będą wybierać pomiędzy Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. Każdy kandydat aktywnie reprezentuję swoją pozycję i walczy o stanowisko na prezydenta Rzeczypospolitej Polski. 

Beata Kozidrak nie chce więcej milczeć. Ujawniła swój wewnętrzny ból

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Rafał Trzaskowski z całą swoją rodziną pojawił się na Placu Solidarności w Szczecinie. Mocno przemiał do swoich wyborców raz ze swoją żoną Małgorzatą Trzaskowską, która możliwi, że będzie pierwszą damą RP. W jednym momencie, gdy Trzaskowski podszedł do grupy dziewczyn, jdna z nich pokazała mu cos na swoim telefonie, jak się to okazało, to był mem z Rafałem Trzaskowskim. Jaka była reakcja polityka? Wielki uśmiech na twarzy! Widać, że to bardzo się mu spodobało. 

Mem Rafała Trzaskowskiego

Gwiazda TVP oskarżona o oszustwa podatkowe. Grozi jej do 8 lat więzienia

Tak samo czytaj o tym, jak dziennikarce stało źle podczas debaty. Trzaskowski znał, jak zachowywać się w takiej sytuacji. To wydarzyło się podczas debaty z udziałem Rafała Trzaskowskiego w Lesznie Areny Prezydenckiej. W momencie, gdy dziennikarka Agnieszka Burzyńska zapytała o wiek emerytalny, Trzaskowski zaczął odpowiadać na jej pytanie, mówiąc o tym, że będzie wetował każdy projekt podwyższenia wieku, w którym Polacy przechodzą na emerytury. szczegółowo o tym, czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com