Lara Gessler niezadługo sama zostanie mamą. Jakiś czas temu córka Magdy Gessler poinformowała całą polską publiczność o tym, że spodziewa się dziecka. Wtedy sama gwiazda Kuchennych rewolucji napisała piękne życzenia swojej córce i bardzo się cieszyła z tego, że w końcu będzie babcią. 

View this post on Instagram

🕊🌻Moment, w którym Mama została Babcią, a córka Mamą. Pierwszy raz mamy to święto bardziej razem niż kiedykolwiek dotąd. Będę najszczęśliwsza, jeśli będę mogła przekazać mojemu dziecku chociaż część zachłanności na poznawanie świata, ludzi i smaków, co dostałam od Ciebie. Kocham Cię bardzo ♥️ Prawie Mama - prawie Babci 🌻 Foto @tadeusz_muller (prawie Wujek) @magdagessler_official #love #rodzina #dzieńmatki #dzieńmamy #mumtobe #szczęście #miłość

Popularne wiadomości teraz

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on

Joanna Krupa chwali się swoją figurą. Szybko wróciła się do formy po porodzie

Lara Gessler z okazji urodzin swojej mamy, które odbyli się 10 lipca, opublikowała miłe rodzinne zdjęcie zrobione sprzed lat. Na nim widzimy małą Larę, która tuli się z mamą, trzymajac w rękach książkę, i samą Magdę Gessler! Zdjęcie zrobione w latach 90. 

Diva sice always! ✨♥️🥳🙌🏼 Kochamy Cię bardzo! #mama #90 #urodziny #diva #stolat #red #90s -napisała Lara Gessler na swoim Instagram.

Anna Mucha zdenerwowana w restauracji! Wszystko nagrała dla publiczności

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy od internautów:

  • Wooow takich Was pamiętam 
  • Wooow jakie super zdjęcie 😍 stylówa on point po dziś dzień Lara 
  • Fajne zdjęcie
  • Przepiękna fotografia
  • Ale jesteś podobna do siebie małej 🙈❤️ super zdjęcie! Bardzo oddające klimat tamtych lat! Cudo 

Katarzyna Zielińska pochwaliła się swoją siostrą. Katarzyna Zielińska jest znaną polską aktorką. Swoją wielką popularność zdobyła dzięki serialu Barwy szczęścia. Grała w serialach, m.in. w Przyjaciółkach , O mnie się nie martw i Zawsze warto  Zagrała w takich filmach jak: Dzień świra , Mój NikiforPlac Zbawiciela oraz Listy do M.  i Listy do M. 2.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com