Marta Żmuda Trzebiatowska jest znaną polską aktorką. Zagrała w takich serialach, jak: Dwóch stronach medalu, Twarzą w twarz , Teraz albo nigdy! , Na dobre i na złe, a w 2019 została nową Sylwią Kubus w serialu Blondynka.

View this post on Instagram

Czym jest prawdziwe piękno? To dokonywanie świadomych wyborów. Dbanie nie tylko o nas samych, ale też o to, co nas otacza. To bycie łagodnym dla siebie i swojej cery i nie ukrywam, że są to główne powody, dla których zdecydowałam się zostać ambasadorką Bell Hypoallergenic. Dla mnie najważniejsze atuty to: bezpieczeństwo - każdy produkt jest hypoalergiczny, a więc pozbawiony składników o potencjale uczulającym skórę. Kosmetyki te dedykowane są nawet najdelikatniejszej cerze i opracowane pod okiem dermatologów i okulistów, składniki pochodzenia roślinnego - marka wprowadza coraz więcej składników pochodzenia roślinnego jak np.: olej z nasion konopi ekstrakt aloesu, czy ekstrakt quinoa. I co ważniejsze: coraz większa ilość kosmetyków jest odpowiednia również dla vegan. Każdy nowo wyprodukowany w 2020 r. produkt Bell Hypoallergenic jest 100% wegański (produkty wegańskie są odpowiednio oznaczone), lokalne pochodzenie – uwielbiam wspierać polskie marki i Was też do tego zachęcam. Wszystkie produkty Bell Hypoallergenic powstają w podwarszawskim Józefowie, odpowiedzialność – marka dba o środowisko oraz nie testuje produktów na zwierzętach. ————— @bell.hypoallergenic #polskiekosmetyki

A post shared by Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) on

Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, że Marta Żmuda urodziła swoje drugie dziecko. Na świat pojawiła się córka Paulina. Aktorka w czasie ciąży nie za bardzo dzieliła się zdjęciami swojego błogosławionego stanu. I tylko w momencie, gdy została matką, zamieściła zdjęcie na Instagram, gdzie widać zdjęcie matki z dzieckiem. Zrozumieliśmy, że powitała swoje dziecko. 

Popularne wiadomości teraz

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Rafał Szatan zdradził pikantne szczegóły na temat swojego małżeństwa. Prawda wyszła na jaw

Od niedawna Marta Żmuda podzieliła się świętną metamorfozą swojego nowego wyglądu. Zamieściła nowe zdjęcie na swoim Instagram zdjęcie z nową, odświeżoną fryzurą.

Gotowa na powrót do pracy. Co prawda jeszcze nie do końca w życiowej formie, więc wracam sobie tak powolutku, ale już jestem zwarta i gotowa, i bardzo się cieszę. Jakie to szczęście robić w życiu coś, co się kocha całym sercem. Taki zawód to nie praca, to nawet nie hobby, to pasja i spełnienie -napisała Marta Żmuda Trzebiatowska.

Agnieszka Kaczorowska świętuje swoje 28-lecie. Pochwaliła się prezentem od córki

Internauci natychmiast zareagowali na nowy look gwiazdy:

  • Wyglądasz bosko. Jesteś tak piękną kobietą! Naturalna.
  • Cudownie Pani wygląda.
  • Fryzura jak zwykle boska.

A jak wam? Spodobała się fryzura?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com