Agnieszka Dygant jest znaną polską aktorką. Swoją popularność otrzymała dzięki takich serialom, jak Niania, Na dobre i na złego, Prawo Agaty czy Fala zbrodni. Wystąpiła także w filmach Patryka Vegi: Kobiety Mafii i Kobiety Mafii 2. Aktorka aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe. Ostatnio Agnieszka Dygant pochwaliła się słynnym zdjęciem ze swoją mamą. Radosna Aga tuli mamę i uśmiecha się razem z nią do kamery. 

Plany Justyny Pochanke i jej męża po odejściu z pracy

Wakacje z mamą -napisała Agnieszka Dygant. 

Warto jednak zauważyć, że on sa między sobą bardzo podod. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów do internautów:

„Ukłony! Mama jaka figura! Bomba😍”

„Super Kobietki😍😘😍😘”

„Chyba z siostrą 😍”

„Mama jeszcze całkiem fajna babeczka 

Gwiazdy TTV już po ślubie. Pierwsze zdjęcia młodej pary obiegły internet

Jak uważacie, czy jest podobna do swojej mamy?

Wakacyjne plany Agnieszki Woźniak - Starak. Niedługo minie rok od tragicznej śmierci Piotra Staraka. Dla wszystkich był to ogromny szok, choć z pewnością największą ranę w sercu nosi żona producenta! Na szczęście z pomocą bliskich i przyjaciół Agnieszce udaje się odzyskiwać powoli równowagę. Dzięki ich troskliwej opiece dziennikarka może normalnie funkcjonować, a jej codzienność wypełniona jest spotkaniami i rozmowami z przyjaciółmi. Szczegółowo o tym czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com