Naładuj Akumulatory z Agnieszką Rylik, to fantastyczny projekt edukacyjny i ekologiczny zarazem, którego celem jest pokazanie, jak prawidłowo postępować ze zużytymi akumulatorami samochodowymi. Na tej imprezie było sporo gwiazd między innymi Cleo, Madzia Wójcik, Mateusz Maga, Anna Popek, Agnieszka Frykowska, Jarosław Jakimowicz, Anna Powierza, Ida Nowakowska, Marta Tomczak, Patrycja Wieja, Magda Pyznar, Ilona Felicjańska, Monika Miller. Wśród nich tak samo pojawiła się polska tancerka Mandaryna, która nie jasne, z których powodów trzymała cały czas rękę na swoim brzuchu. Co to mogłoby znaczyć? Celebrytka jest w ciąży?

Polska tancerka Mandaryna

Mandaryna na premierze Naładuj akumulatory

Mandaryna


W ostatnich czasach gwiazda nie za bardzo pokazuje się na ściankach show-biznesowych. Ale, zdarza się, że ta sytuacja się zmieni, i Mandarynę będą omawiać wszędzie. Gwiazda była ubrana w bluze i spodnie czarnego koloru. Miałą takiego samego koloru okulary. Włosy zostały zebrane.  Cały czas jej ręka znajdowała się na brzuchu. Możliwe, że niezadługo sytuacja będzie bardziej jasna. 

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Mariusz Komenda komentuje skandaliczne kulisy wyrzucenia z „Masterchefa”!

Mandaryna - jest córką Wiesławy i Romana Mandrykiewiczów. W latach 2002–2006 była zamężna z Michałem Wiśniewskim, była jego drugą żoną. Mają dwoje dzieci, Xaviera Michała i Fabienne Martę. Rozwiedli się w 2006. Od 2007 do  2009 była związana z Michałem Szatkowskim. W latach 2010–2015 była w związku z fotografem, Wojciechem Bąkiewiczem. Od 2017 jej partnerem życiowym jest prawnik Paweł Wójcik.

Rosyjska modelka Iryna Shayk na spacerze ze swoją córką

Wczesnie pisaliśmy o tym, jak Maja Bohosewicz pokazała swoją ślubną suknie. 31 grudnia 2018 roku polska aktorka Maja Bohosewicz wyszła za mąż za Tomasza Kwaśniewskiego. Z partnerem ma już dwoje dzieci - syna Zacharego i córkę Leonię. Chociaż z tego uroczystego momentu minął już prawie rok, Maja zdecydowała się pokazać szczęśliwe zdjęcia z tego momentu. Kontynuacje czytaj tu.