Aleksandr Kwaśniewski jest znanym politycznym działaczem i byłym prezydentem Polski, który zarządzał w latach 1995-2005. Obecnie znajduje się na emeryturze. Ale jak ostatnio dowiedziałyśmy się, że na tej emeryturze już mu się nudzi. Kwaśniewski otrzymał propozycję zagrania w filmie. Super Express informuje, że były prezydent musi zagrać w filmie pod tytułem "Mój dług", on jest kontynuacją produkcji o tytule "Dług" w reżyserii Denisa Delicia.

Aleksandr Kwaśniewski

Brytyjskie media donoszą o tajemniczej córce księcia Karola. To ponoć kopia Williama

Znany film w latach 90 opowiadał o dwóch warszawskich biznesmanów, którzy byli terroryzowani przez oszusta. Mężczyźni postanowiły o to, aby zabić swojego prześladowcę. Jeden z nich nie dostał wyroku, po tym, jak pomógł mu... Aleksandr Kwaśniewski.

Marcin Hakiel dostał pracę w „M jak miłość”. To była propozycja nie do odrzucenia

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

I to właśnie Kwaśniewski będzie miał za zadanie grać samego siebie. W filmie będą grać tak samo i inne polskie gwiazdy, między innymi: Piotr Stramowski, Olga Bołądź, Maria Pakulnis i Dariusz Majchrzak.

Zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej wywołało sporo pytań w sieci. Aleksandra Kwaśniewska jest znaną polską prezenterką i osobowością telewizyjną, także jest córką byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego, który był działaczem z 1995 po 2005 rok. Aleksandra Kwaśniewska jest absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, także zajmowała się jakiś czas tańcem, między innymi uczyła salsę w szkołach: Salsa Libre i Latin Groove. Zawsze była przyzwoitą i dobrze wychowaną. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com