Wielki dramat wydarzył się w życiu bohaterki programu "Nasz nowy dom", prowadzącą którego jest Katarzyna Dowbor. Spłonął dom, nad którym Dowbor pracowała z całą ekipą. Pani Beata z Antonina (woj. podlaskie) z dwoma dziećmi straciła swoje mieszkanie. 21 lipca śledczy zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o podpalenie domu. Okazuje się, że to był ich sąsiad. 

Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar...

Posted by Gmina Ciechanowiec on Monday, July 20, 2020

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się dawnym zdjęciem z Anną Muchą. Byli wtedy bardzo młodziutki

Zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do sądu w piątek. Do tej pory usłyszał zarzut podpalenia domu w Antoninie. We wtorek przyznał się do winy. Na tę chwilę mogę tylko dodać, że poszkodowana go znała. Ale na informowanie o motywach i okolicznościach podpalenia jest jeszcze za wcześnie -powiedział Tomasz Krupa, rzecznik prasowy KWP w Białymstoku dla portalu Fakt24. 

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Na szczęście w momencie podpalenia nikogo nie było w domu. Sama Katarzyna Dowbor jest teraz bardzo wciekła na to, co się wydarzyło. Na swoim Instagram skomentowała całą tę sytuację.

Ten wpis Małgosi nie spodobał się fankom. Wielu może czuć się urażonych

Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców. Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety -napisała prezenterka. 

Także zaznaczyła, że zamierza pomoc tej rodzinie. To wielki smutek, który zmienił ich życie od stóp do głów.

Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!! -dodała Katarzyna Dowbor. 

View this post on Instagram

Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców. Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety. Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!! ❤️ . . #tragedia #dramat #smutek #nasznowydom #dom #rodzina @nasznowydom @polsatofficial fot. Polsat News

A post shared by Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official) on

Zobacz odcinek programy "Nasz nowy dom":

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com