Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha są dwie znane gwiazdy polskiego show-biznesu.  Barbara obecnie przygotowuje się do narodzin swojego drugiego dziecka. Jak Anna Mucha szczęśliwie spędza czas ze swoim nowym partnerem Kubą Wonsem.

To są aktorki, które razem zagrali w jednym serialu, takim jak M jak miłość. Okazuje się, że współpracują od samych dawnich czasów. Od niedawna Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się zdjęciem zrobionym sprzed lat, w konkretnie sześć lat temu. 

Ten wpis Małgosi nie spodobał się fankom. Wielu może czuć się urażonych

Aktorki wcześniej prowadziły program, który nazywał się "Sabat Czarownic". Kurdej-Szatan i Mucha wyglądali wtedy bardzo seksownie. Byli ubrane w długie kreacje, na twarzy był mocny makijaż. 

Z pozdrowieniami dla Muszki - napisała pod postem Barbara.

Aleksandr Kwaśniewski otrzymał niesamowitą propozycję. Zaczyna nową karierę

Wtedy naprawdę tworzyli świetny duet. Może w przyszłości zrobić coś podobnego znowu?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marcin Hakiel dostał pracę w „M jak miłość”. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Ona aktorka grająca w ulubionym serialu Polaków "M jak miłość", on przystojny zawodowy tancerz. Scenariusz nie mógł być inny niż zdobycie pierwszego miejsca i wygranie Kryształowej Kuli. Jednak w ich przypadku oprócz nagrody spotkało ich coś lepszego, a mianowicie miłość, która trwa po dziś dzień. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com