Michelle Obama żona byłego prezydenta USA, Baraka Obamy opublikowała rodzinne zdjęcie w swoim Instagram. Kobieta bardzo aktywnie korzysta z sieci społecznościowych w zależności od swojego męża. Jej instagramowy profil nalicza blisko 34 milionów internautów. Ona jest pierwszą w historii pierwszą dama której pochodzenia afroamerykańskiego. Z Bakarą Obamą Michelle wzięła ślub w 1992 roku. Wychowują dwóch córek: Malię Ann i Natashę.

Lewandowscy słodzą sobie na Instagramie. Czy to związek idealny?

Na cześć Święta Dziękczynienia, które w tym roku obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych 28 listopada, Michelle Obama opublikowała mile zdjęcie, gdzie cała rodzina razem.

Barak Obama ze swoją rodziną

Internauci zauważyli, jakie dziewczęta już dorosłe. A zwłaszcza-jak najmłodsza córka Obamy, 18-letnia Sasha (oficjalnie jej pełne imię to Natasha) stała się ładniejsza. Wyglądała jak prawdziwa piękność w czarującej czarnej sukience z rozcięciem z przodu. Jej 21-letnia siostra Malia miała na sobie jasnoniebieską mini sukienkę. Zakłada się, że zdjęcie zostało zrobione w maju tego roku-na imprezie ukończenia szkoły Sashy. Dziewczyna studiuje obecnie na University of Michigan. A jej starsza siostra jest na Harvardzie. Harvard ukończył kiedyś Barak i Michelle.

Barak Obama i Michelle Obama ze swoimi córkami: Ann i Natasha

Może w przyszłości dziewczyny także będą zajmować się polityką, jak i ich rodzice.

Popularne wiadomości teraz

Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Martyna Wojciechowska cieszy się z sukcesów swoich córek

Wcześniej pisaliśmy o ty, jak Julia Wieniawa pokazała swoją matkę. Julia Wieniawa od kilku lat jest popularną młodą gwiazdą show-biznesu. Jest utalentowaną i bardzo pracowitą. Oczywiście swój sukces zawdzięcza mamie, która jest jej menedżerką. Ostatnio wzięli wspólny udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva". Pani Marta wcześniej nie za bardzo świeciła się ze swoją córką na różnych eventach, a teraz sytuacja się zmieniła. I Julia pokazała swoją mamę.