Michelle Obama żona byłego prezydenta USA, Baraka Obamy opublikowała rodzinne zdjęcie w swoim Instagram. Kobieta bardzo aktywnie korzysta z sieci społecznościowych w zależności od swojego męża. Jej instagramowy profil nalicza blisko 34 milionów internautów. Ona jest pierwszą w historii pierwszą dama której pochodzenia afroamerykańskiego. Z Bakarą Obamą Michelle wzięła ślub w 1992 roku. Wychowują dwóch córek: Malię Ann i Natashę.

Lewandowscy słodzą sobie na Instagramie. Czy to związek idealny?

Na cześć Święta Dziękczynienia, które w tym roku obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych 28 listopada, Michelle Obama opublikowała mile zdjęcie, gdzie cała rodzina razem.

Barak Obama ze swoją rodziną

Internauci zauważyli, jakie dziewczęta już dorosłe. A zwłaszcza-jak najmłodsza córka Obamy, 18-letnia Sasha (oficjalnie jej pełne imię to Natasha) stała się ładniejsza. Wyglądała jak prawdziwa piękność w czarującej czarnej sukience z rozcięciem z przodu. Jej 21-letnia siostra Malia miała na sobie jasnoniebieską mini sukienkę. Zakłada się, że zdjęcie zostało zrobione w maju tego roku-na imprezie ukończenia szkoły Sashy. Dziewczyna studiuje obecnie na University of Michigan. A jej starsza siostra jest na Harvardzie. Harvard ukończył kiedyś Barak i Michelle.

Barak Obama i Michelle Obama ze swoimi córkami: Ann i Natasha

Może w przyszłości dziewczyny także będą zajmować się polityką, jak i ich rodzice.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Martyna Wojciechowska cieszy się z sukcesów swoich córek

Wcześniej pisaliśmy o ty, jak Julia Wieniawa pokazała swoją matkę. Julia Wieniawa od kilku lat jest popularną młodą gwiazdą show-biznesu. Jest utalentowaną i bardzo pracowitą. Oczywiście swój sukces zawdzięcza mamie, która jest jej menedżerką. Ostatnio wzięli wspólny udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva". Pani Marta wcześniej nie za bardzo świeciła się ze swoją córką na różnych eventach, a teraz sytuacja się zmieniła. I Julia pokazała swoją mamę.