Martyna Wojciechowska znana w Polsce, jako podróżująca dziennikarka z wielkim sercem. Jest dyrektorem programu Travel Channel na TVN, gdzie przyjeżdżając do różnych krajów, pokazuje tradycji oraz życie mieszkańców. Podczas podróżowania, Martyna zawsze zostawię część swojego dobra i miłości. Więcej niż 4 lata temu, dziennikarka zaadoptowała Kabulę, która jest chora na albinizm. Dziewczynka pochodzi z Tanzanii, w kraju w którym okrutnie odnoszą się do ludzi chorych na taką chorobę. Dzisiaj życie Kabuli jest spokojne i dobre.

Filip Chajzer pokazał zdjęcie sprzed lat! Zaskoczone?

Od niedawna Wojciechowska opublikowała zdjęcie w Instagram, gdzie bardzo cieszy się z jej sukcesów akademickich.

Martyna Wojciechowska z Kabulą


"Najlepsza uczennica! 5 dyplomów i wyróżnień! Kabula idzie jak burza po swoje marzenia! W piątek towarzyszyłam jej w zakończeniu roku szkolnego i na własne oczy widziałam jej radość! To także dzięki Wam Kabula dostała szansę na zmianę swojego życia i wykorzystuje ją najlepiej, jak może. Wspólnie zmieniliśmy życie jednego człowieka, a za tą zmianą pójdą kolejne" - napisała Martyna.

Do tego, dziennikarka wychowuje córkę Marysie, która ma 11 lat. Dziewczynka tak samo popełnia sukcesy, ale już w sporcie. Ona zdobywa umiejętności w indoor skydivingu, czyli lataniu w tunelu aerodynamicznym. Przyznaje się, że treningi są bardzo intensywne, ale już widać dobre efekty. Marysia już zdążyła zająć pierwsze miejsce w prestiżowych zawodach, organizowanych w Katowicach.

Gwiazda „Barw szczęścia” urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Córka Marysia


"Dziś rywalizacja w INDOOR SKYDIVING, czyli ZAWODY W... LATANIU! Marysia startuje w kategorii PLAYGROUND PRO i za każdym razem, kiedy widzę Ją w tunelu areodynamicznym zastanawiam się JAK ONA TO ROBI? Trenowałyśmy na początku razem, ale bardzo szybko zostałam w tyle. A podobno człowiek nie potrafi latać! No cóż... NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE" - podzieliła się w Instagram Martyna Wojciechowska.


Martyna Wojciechowska z córką Marysią


Zobacz więcej na kolezanka.com