Gosia Andrzejewicz spełniła swoje marzenie i podczas ostatniego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieliła się w piosenkarkę Mariah Carey i wykonała jej piosenkę "Without you"

Mimo iż charakteryzatorom chyba nie wystarczająco dobrze poszło upodobnienie Gosi do zagranicznej wokalistki, to jurorzy programu byli wręcz zachwyceni jej występem, co pokazali między innymi owacjami na stojąco, ale też bardzo miłymi słowami.

To jest jeden z takich głosów, których wydaje się, że jest niepodrabialny i w sytuacji, co nie ma nic na scenie, co rozprasza naszą uwagę od pierwszych dźwięków było coś poruszającego w twoim śpiewaniu, taka mądrość w tym jak prowadzisz, jak budujesz dramaturgię utworu. Coś przepięknego. - skomentował Kacper Kuszewski

Nowa „Królowa Życia” brała udział w „Kuchennych Rewolucjach”. Sporo się zmieniła od tego czasu

View this post on Instagram

Jeszcze raz wielkie brawa dla @gosiaand 👏🏻💙 Skoro ma tak opanowany wokal @mariahcarey to może zgodzi się zaśpiewać „All I wannt for Christmas is you”? 😂 Gosia, co Ty na to? 😂💙 #twojatwarzbrzmiznajomo

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

A post shared by Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo) on

Katarzyna Skrzynecka po występie Gosi była nie dość, że zachwycona, co wyraźnie zdenerwowana. Jurorka weszła na scenę i stanęła obok Gosi, a do kamery pokazała "figę z makiem" tym, którzy kiedykolwiek mieli czelność skrytykować umiejętności wokalne Andzejewicz. 

Jesteś cudną, fantastyczną wokalistką o wielkim głosie i cieszę się, że to właśnie u nas w tym programie wreszcie wszystkim, którzy chcieli ci kiedykolwiek zrobić przykrość pokazałaś. To się stało właśnie u nas. Figa z makiem komukolwiek kto Gosi chciał napisać, że nie umie śpiewać albo śpiewa za słabo. - powiedziała Kasia

Kasia Skrzynecka i Gosia Andrzejewicz w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tych gwiazd „Klanu” już z nami nie ma. Serial pożegnał wielu aktorów i aktorek

Widzieliście wykonanie Gosi, która wygrała ostatni odcinek show? Jeśli nie, zachęcamy do odsłuchania i komentowania. Faktycznie powaliła Was na łopatki?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com