Gosia Andrzejewicz spełniła swoje marzenie i podczas ostatniego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieliła się w piosenkarkę Mariah Carey i wykonała jej piosenkę "Without you"

Mimo iż charakteryzatorom chyba nie wystarczająco dobrze poszło upodobnienie Gosi do zagranicznej wokalistki, to jurorzy programu byli wręcz zachwyceni jej występem, co pokazali między innymi owacjami na stojąco, ale też bardzo miłymi słowami.

To jest jeden z takich głosów, których wydaje się, że jest niepodrabialny i w sytuacji, co nie ma nic na scenie, co rozprasza naszą uwagę od pierwszych dźwięków było coś poruszającego w twoim śpiewaniu, taka mądrość w tym jak prowadzisz, jak budujesz dramaturgię utworu. Coś przepięknego. - skomentował Kacper Kuszewski

Nowa „Królowa Życia” brała udział w „Kuchennych Rewolucjach”. Sporo się zmieniła od tego czasu

Katarzyna Skrzynecka po występie Gosi była nie dość, że zachwycona, co wyraźnie zdenerwowana. Jurorka weszła na scenę i stanęła obok Gosi, a do kamery pokazała "figę z makiem" tym, którzy kiedykolwiek mieli czelność skrytykować umiejętności wokalne Andzejewicz. 

Jesteś cudną, fantastyczną wokalistką o wielkim głosie i cieszę się, że to właśnie u nas w tym programie wreszcie wszystkim, którzy chcieli ci kiedykolwiek zrobić przykrość pokazałaś. To się stało właśnie u nas. Figa z makiem komukolwiek kto Gosi chciał napisać, że nie umie śpiewać albo śpiewa za słabo. - powiedziała Kasia

Kasia Skrzynecka i Gosia Andrzejewicz w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tych gwiazd „Klanu” już z nami nie ma. Serial pożegnał wielu aktorów i aktorek

Widzieliście wykonanie Gosi, która wygrała ostatni odcinek show? Jeśli nie, zachęcamy do odsłuchania i komentowania. Faktycznie powaliła Was na łopatki?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com