Temat rozwodu Daniela Martyniuka nadal nie blaknie. Przypominamy, że 21 września (poniedziałek) odbyła się ostateczna rozprawa rozwodowa Daniela Martyniuka z jego żoną Eweliną. Sąd w Białymstoku zdecydował o alimentach w wysokości 3,2 tys. zł miesięcznie: 2 tys. na rzecz byłej już małżonki Martyniuka i 1,2 tys. na ich córkę Laurę. Podczas rozprawy znajdowała się tak samo i matka Daniela -Danuta Martyniuk. Daniel Martyniuk nie do końca zgadzał się z wyrokiem sądu. Zapowiedział, że się od niego odwoła. 

Zdjęcie East News

Syn Dagmary Kaźmierskiej pozuje z ultra kobiecą brunetką. Będzie z tego miłość?

Ewelina oddała wszystkie rzeczy Danucie Martyniuk

Była żona Daniela Martyniuka postanowiła ostatecznie pożegnać się z tym życiem, które miała wcześniej. Dziewczyna oddała wszystkie rzeczy swojej byłej teściowej Danucie Martyniuk. W tym tak samo i pierścionek zaręczynowy, który Danuta jej kiedyś podarowała. 

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie dwa dni przed porodem. Zbyt odważne zdjęcie polskiej trenerki

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Poza pierścionkiem nie chciałam tych rzeczy, ale powiedział, że jak nie podpiszę odbioru, to będzie miał kłopoty w pracy i firma zapłaci karę. Zrobiło mi się szkoda człowieka, to podpisałam. Dopiero później do mnie dotarło, że to nie był zwykły kurier, ale człowiek w towarzystwie oddalonego kilkanaście metrów fotografa -zdradza Danuta Martyniuk w rozmowie z SE.pl.

Daniel Martyniuk z byłą żoną Eweliną

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Daniel Martyniuk odpoczywa po rozwodzie. Nie zwracając uwagi na to, że po rozwodzie nadal kontynuują się porachunki pomiędzy dwoma rodzinami, Daniel Martyniuk czuje się w tym momencie na spokojnie. Ostatnio gwiazdor opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy, jak sobie relaksuje. Syn Martyniuka leży na kanapie i ogląda serial "Family Guy". Możemy zauważyć, że Martyniukowie wszystko jedno co się dzieje dookoła, ważne dla niego jest jego spokój i komfort.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com