Robert lewandowski jest jednym z najbardziej popularnych piłkarzy w Polsce. Jest kapitanem w reprezentacji w Polsce. Gra na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium. Od niedawna otrzymał miano najlepszego strzelca reprezentacji Polski w historii. Robert lewandowski ma żonę Annę Lewandowską. Razem z nią sportowiec wychowuje dwóch córek: Klarę i Laurę. 

Daniel Martyniuk ma nową dziewczynę? Danuta Martyniuk ostro na to reaguje

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Robert Lewandowski został magistrem

Kolejny sukces polskiego piłkarza. Wyższa Szkoła Edukacji poinformowała o tym, że Lewandowski obronił pracę magisterką.

„Wczoraj „czwórka” z Hertą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy” – czytamy na oficjalnym profilu uczelni na Facebooku.

View this post on Instagram

نجح روبرت ليفاندوفسكي في امتحان الماجستير ليفا اصبح خربج ماجستير في التربية البدنية ، و أكمل تعليمه الأكاديمي .. . Robert Lewandowski passed the master's examination to become a master's degree in physical education, and completed his academic education .. . 🔴⚪ #fcb #packmas #miasanmia #miasanmia❤️⚽️ #FCBayern #fcbayernmunich  #fcbayernmünchen  #bayernmunchen  #bayernmunich  #bayern  #MiaSanMia  #bayern_munich  #bavarian  #bundsliga  #germanlanguage  #بايرن_ميونيخ  #بايرن  #بافاري  #ميا_سان_ميا  #بوندسليغا  #الدوري_الألماني

A post shared by قيصر ميونخ (@bayernmunich_kaiser) on

Blanka Lipińska i Baron rozstali się! Pisarka osobiście wydała oświadczenie

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów z gratulacjami:

„Wow. Super. Gratulacje dla Roberta i Uczelni 😀”

„Gratuluję tak pozytywnej determinacji-tyle starania -w sporcie i szkole! Godne podziwu!”

„Słowa uznania, wielki szacunek, dałeś przykład że można pogodzić sport wyczynowy z inwestowaniem w siebie"

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie dwa dni przed porodem. Trenerka Anna Lewandowska jest żoną znanego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Razem z nim wychowuje dwóch wspaniałych córeczek: Klarę i Laurę. W swoich mediach społecznościowych gwiazda często dzieli się zdjęciami swoich kochanych dzieci. Gwiazda całkiem nie pokazuje ich twarzy, ale i tak widzimy, że dziewczynki są wspaniałe. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com