Majdanowie to jedna z najbardziej popularnych i znanych par polskiego show-biznesu. Od niedawna powitali współnego synka Henryka. Małżeństwo poza tym, że dużo czasu poświęca na wychowanie swojego malucha, dodatkowo nadążają dużo pracować.

Oliwia Bieniuk wspomina swoją matkę w dniu jej śmierci. Nastolatka opublikowała archiwalne zdjęcie Przybylskiej

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Na pierwszy rzut oka Majdanowie to idealna para, która zawsze ma wszystko idealnie poukładane. Ale jak się okazuje nie do końca. Ostatnio Małgorzata i Radek Majdan pojawiły się w programie Projekt Lady. W tym Radosław dodatkowo występował jako ekspert od związków. Gwiazdor zdradził, że z Małgosią mieli kryzys w związku. 

Wydawało się, że zupełnie do siebie nie pasujemy, że jesteśmy z dwóch światów. Presja na Małgosi była większa przeze mnie -powiedział Radosław Majdan. 

Daniel Martyniuk ma nową dziewczynę? Danuta Martyniuk ostro na to reaguje

Małgosia tak samo mówiła o tym, że jest bardzo ważne mieć w życiu poczucie własnej wartości i wiedziała, że to ona decyduje o sobie samej, a nie inni. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała okaleczanie twarzy.  Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej znanych osób polskiego show-biznesu. 10 czerwca stała mamą małego chłopczyka Henryka. Ze swoim mężem Radosławem przez bardzo długi czas czekali na to wydarzenie. Poza tym, że Małgosia cały swój czas poświęca na wychowywanie dziecka, nie zapomina tak samo o samej sobie. Aktywnie uprawia sport, dużo pracuje. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com