Kto z nas nie lubi wspominać i oglądać stare zdjęcia? To świetna okazja na sentymentalne podróż w przeszłość, przypomnienie sobie zabawnych historii czy śmianie się z dawnych stylizacji czy fryzur.

Gwiazdy także lubią wspominać, a jedną z nich jest Katarzyna Zielińska. Aktorka często wstawia swoje stare fotki i z przekąsem wtedy komentuje swój wygląd sprzed lat, kiedy nosiła większy rozmiar, a jej styl wołał o pomstę do nieba.

Dawid Podsiadło zakochany! Serce skradła mu piękna artystka

Katarzyna Zielińska z koleżankami w przeszłości. Dziś to kobiety sukcesu

Tym razem aktorka nie dodała tylko swojego zdjęcia, a fotografię, na której widać jeszcze jej dwie koleżanki z przeszłości, które są dziś bardzo popularne. Rozpoznajecie je?

Instagram @katarzynazielinska

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia – napisała pod starą fotografią Katarzyna Zielińska.

Małgorzata Ostrowska jest chora. Teraz codziennie walczy z bólem

Oczywiście, po lewej stronie plasuje się sama Kasia Zielińska, którą łatwo na zdjęciu rozpoznać. Po jej lewej stronie siedzi Magdalena Popławska - również aktorka, którą możemy aktualnie podziwiać w serialu "Usta-usta". Natomiast po proawej stronie fotografii ulokowana jest piosenkarka Mela Koteluk, znana słuchaczom muzyki alternatywnej.

Katarzyna Zielińska, Magdalena Popławska, Mela Koteluk dziś

Bardzo się zmieniły?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com