Polska aktorka Małgorzata Socha świętnie radzi sobie nie tylko w swojej karierze, a i w życiu rodzinnym. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Z nim wychowuje trójkę dzieci: Zofię, Barbarę i Stanisława. W swoich mediach społecznościowych gwiazda często zamieszcza zdjęcia ze swoimi dzieciakami, chociaż nie pokazuje ich twarzy. 

Daniel Martyniuk rozmawiał ze swoją byłą żoną. Oboje powoli chcą zamknąć na dobre ten etap

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Ostatnio Małgosia Socha na Instagramie pokazała swoją starszą córkę Zosię. Dziewczynka ma już 7 lat i coraz bardziej jest podobna do swojej matki. Na Instagramie Sochi widzimy, jak ona gra w zabawki z dziewczynką. Warto zauważyć, że Zosia ma podobne blond włosy, jak i jej mama. 

Nie znam nikogo, kto nie lubi Krainy Lodu, a przynajmniej jej nie zna. Razem z córkami bardzo lubimy wszystkich bohaterów z Arendelle. Często bawimy się zabawkami czy czytamy książki z bohaterami z Krainy Lodu  -napisała Małgorzata Socha. 

View this post on Instagram

Nie znam nikogo, kto nie lubi Krainy Lodu, a przynajmniej jej nie zna 😉Razem z córkami bardzo lubimy wszystkich bohaterów z Arendelle. Często bawimy się zabawkami czy czytamy książki z bohaterami z Krainy Lodu. Jeśli też jesteście fanami przygód Elsy, Svena, Olafa i Anny mam dla Was świetną wiadomość: w październiku możemy świętować Frozen Fan Fest. Z tej okazji na FB Disney Polska czekają różne atrakcje, w tym pokaz mody inspirowany filmem Kraina Lodu oraz quiz z wiedzy o filmie! 😍 Zabawki i książki z serii Frozen znajdziecie w Smyku 😊 #FrozenFanFest #DisneyPolska #Smyk #KrainaLodu @Disney_Polska @Smyk #familytime #familygoals #mygirl #motheranddaughter #motherhood #mommyslife #homesweethome #playtime

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

  • Ja z córkami też uwielbiam całe królestwie Arendelle.
  • Moja córka ma teraz szal na krainę lodu.
  • Uwielbiamy. Razem z córką.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak usypia synka. Basia Kurdej-Szatan to znana polska aktorka, która otrzymała swoją popularność dzięki serialu "M jak miłość". Gwiazda przez długi czas starała się o drugie dziecko. Z Rafałem Szatanem już wychowywali na ten moment córkę Hanię. Wtedy, gdy celebrytka zaszła w ciążę, nie od razu poinformowała swoją publiczność o tej wspaniałej wiadomości. Aż kiedy jej brzuszek stał już dość wielkim, Basia podzieliła się wyjątkową sesją zdjęciową ze swoimi internautami na Instagramie. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com