Małgorzata Ostrowska -Królikowska jest to znana polska aktorka. Od niedawna przeżyła ciężki dramat w swoim życiu, między innymi straciła kochanego męża Pawła Królikowskiego. Reżyser zmarł z powodu ciężkiej choroby nieurologicznej, z którą walczył przez długi czas. Po śmierci męża Małgorzata ciągle znajdowała się ze swoją rodziną, a właśnie z ukochanymi dziećmi.

View this post on Instagram

Wspomnienie marzec2019❤️🖤

A post shared by Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok) on

Obecnie gwiazda nadal kontynuje swoje życie: pracuje, spędza czas z dziećmi oraz wychowuje małego wnuka. Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Ostrowska -Królikowska opublikowała swoje zdjęcie z młodości. Aktorka prezentuje się na okładce gazety "Film". Zdjęcie zostało wykonane 23 lata temu. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

Maja Ostaszewska szczerze o walce z wirusem

Małgorzata Ostrowska -Królikowska świętuje swoje 56. urodziny

W czwartek (22 października) gwiazda świętowała swoje urodziny. Jak spędziła aktorka ten dzień bez Pawła Królikowskiego? W rozmowie z Faktem powiedziała:

Nie chcę o tym gadać. Trzeba żyć, bo ma się dla kogo.

Dodatkowo Małgorzata zdradziła, jaką największą radość sprawia jej obecnie w życiu? Właśnie chodzi o małego wnuczka Józka. 

Kontrowersyjna Jola Rutowicz zostanie mamą? Fani gratulują

On jest moją ogromną radością. Trzeba szanować i celebrować każdą chwilę. Na ile możemy, otaczajmy się pięknem i dobrem. Dbajmy o relacje, bo ludzie mogą sobie pomagać. Nie dajmy się, idźmy do przodu z uśmiechem -powiedziała szczęśliwa gwiazda.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com