Małgorzata Ostrowska -Królikowska jest to znana polska aktorka. Od niedawna przeżyła ciężki dramat w swoim życiu, między innymi straciła kochanego męża Pawła Królikowskiego. Reżyser zmarł z powodu ciężkiej choroby nieurologicznej, z którą walczył przez długi czas. Po śmierci męża Małgorzata ciągle znajdowała się ze swoją rodziną, a właśnie z ukochanymi dziećmi. Obecnie gwiazda nadal kontynuje swoje życie: pracuje, spędza czas z dziećmi oraz wychowuje małego wnuka.

Jak wygląda i czym zajmuje się córka Ewy Wachowicz? 19-latka ma już własny biznes

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Małgorzata Ostrowska -Królikowska pokazała zdjęcie z młodości

Aktorka jest aktywna w swoich social mediach. Ostatnio Małgorzata opublikowała niezwykłe zdjęcie, a właśnie pokazała siebie w młodości. Aktorka prezentuje się na okładce gazety "Film". Zdjęcie zostało wykonane 23 lata temu. 

To ja 23 lata temu...NAPRAWDĘ! 😏Pomimo, że przekroczyłam już pół wieku, to wciąż staram się pielęgnować w sobie tę młodą dziewczynę😊🎉💕⭐️🦋🌿 Życzę wszystkim pięknego, słonecznego i miłego dnia (mimo wszystko😜) -napisała Małgorzata Ostrowska -Królikowska. 

Radek Majdan ma koronawirusa. Piłkarz znajduje się w szpitalu

Pod postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od internautów. Większość twierzi, że aktorka całkiem się nie zmieniła od tych czasów:

Nadal wygląda Pani tak samo 

Przepiękna, ale tu się akurat nic nie zmieniło mimo upływu lat. 🤩 Ja również życzę Pani Małgosiu słonecznego i miłego dnia 

en błysk w oku i uśmiech zawsze taki życzliwy.. A gazetę Film kupowałam. Czytałam od dechy do dechy... Pozdrawiam serdecznie w ten piękny słoneczny dzień

Piękna, ciepła i wrażliwa kobieta

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com