Daniel Martyniuk znany z podejmowania złych decyzji, awanturowania, obrażania i robienia publicznych dram, znów rozgrzał internautów swoim zachowaniem.

Jak wiadomo, chwilę przed rozwodem i po tym jak publicznie negatywnie odniósł się do urody swojej byłej żony, Daniel Martyniuk zdążył również obrazić swoją byłą dziewczynę Faustynę. Jednak dziewczyna jak widać długo nie gniewała się na celebrytę, bowiem teraz są razem, czym dumnie Daniel chwali się na Instagramie.

Jak mieszka Marcin Mroczek? Jego dom jest przytulny i stylowy

Jednak pytaniem, które zadaje sobie wiele osób jest: Co na to wszystko rodzice Daniela? Tygodnik Twoje Imperium donosi, że Zenon i Danuta Martyniukowie mają wyraźnie dość wybryków syna, planowali znacząco obniżyć mu "kieszonkowe", a co więcej, nie chcą w ogóle słyszeć o partnerce syna.

Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd. Ma to robić przez 5 miesięcy, 20 godzin w tygodniu. Ale i Daniel i jego rodzice trzymają w tajemnicy miejsce odbywania kary. - relacjonuje osoba z otoczenia rodziny i dodaje - Matka Daniela nie chce widzieć Faustyny i mówi, że ma ku temu poważne powody.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mimo niezadowolenia Danuty z synowej, wszystko wygląda na to, że Daniel nie zamierza zrezygnować z tego związku. Kwiestią czasu pewnie jest to, aż wybuchnie w tej rodzinie kolejna afera.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com