Jarosław Bieniuk z Anną Przybylską tworzyli dobrą parę. Owocem ich związku to trójka dzieci: Oliwia, Szymon i Jaś. Po tym, jak Ania zmarła, Bieniuk przez długi czas był sam. Żadna kobieta nie w stanie była zastąpić kochaną Przybylską.

Dominika Gwit pokazała swoją mamę. Aż trudno uwierzyć, że to nie jest jej siostra

Przez jakiś czas był związany z blogerką Martyną Gliwińska, która nawet urodziła mu dziecko. Natomiast ta historia nie skończyła się "Happy endem". Rozstali się. Obecnie obok sportowca znajduje się nowa dziewczyna. Jej jest modelka - Zuzanna Pactwa.

Jarosław Bieniuk ma swoje konto na Instagramie. Tam nie za bardzo pokazuje wszystkie szczegóły swojego życia, ale czasami może coś zademonstrować. Tak, na przykład ostatnio uchwycił moment, w którym jego syny Szymon i Jaś grali w szachy. W tym możemy zobaczyć, jakie dorosłe już chłopaki!

Jarosław Bieniuk pokazał swoich dorosłych synów
 
Tak samo czytaj o tym, jak ostatnie nagranie Ani Przybylskiej. Anna Przybylska była jedną z najbardziej utalentownych aktorek w Polsce. Jeszcze jako nastolatka zaczęła swoją karierę w aktorstwie. W 1997 odgrywając postać „Suczki” pojawiła się w filmie Radosława Piwowarskiego Ciemna strona Wenus z 1998. W tym samym roku zadebiutowała w telewizji rolą Marylki w serialu Złotopolscy. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com