Polska blogerka modowa i aktorka Maffashion przez 4 lata spotykała się z Czarkiem Jóźwikiem. Para nawet była zaręczona. I zdawało się, że będzie szczęśliwy, slubny koniec tej historii. Natomiast wszystko okazało się zupelnie inaczej. Blogerka w sieciach społecznościowych przyznała się, że z Czarkiem one już nie para, ale zostawiły między sobą dobrą przyjaźń.

Małgorzata Socha pokazała swoją świąteczną choinkę

Maffashion i Czarek Jóźwiek

Nie mineło kilka mięsięcy, jak Maffashion pojawiła się już z nowym wybrankiem.  Na te raz im okazał się Sebastian Fabijański - polski aktor telewizyjny i filmowy. Para znając siebie tylko kilka tygodni, już się zaręczyli.

Maffashion zaręczyła się z Sebastjanem Fabijańskim

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Agnieszka Woźniak-Starak powraca do telewizji?

Dowodem tego jest pierścionek na palcu gwiazdy, który pokazała na swoim Instastories.  W ostatnim czasie, paparazzi przyłapali ich również wielokrotnie na romantycznych randkach. Pojawili się również oficjalnie razem na gali finałowej forum Cinergia w Łodzi. Wszystko wskazuje na to, że stosunek między nimi bardzo dobrze się rozwija. Serwis Pudelek.pl poprosił nawet Maffashion o skomentowanie całej sytuacji, gdzie celebrytka tylko podziękowała za gratulacje, ale żadnego komentarzu nie dała. Mamy nadzieje, że póżniej zakochani pokażą nowe zdjęcia i udostępnią bardziej szczegółową informację. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com