„M jak miłość” to jeden z ulubionych seriali Polaków. Można śmiało powiedzieć, że na perypetiach rodziny Mostowiaków wychowały się miliony i nie ma chyba osoby, która nie obejrzałaby choć jednego odcinka tego kultowego serialu. Niektóre sceny z produkcji w końcu przeszły już do historii popkultury, np. śmierć Hanki w kartonach czy jedna z pierwszych rozmów Kingi i Piotrka z czasów młodzieńczych o komputerach.

Małgorzata Kożuchowska wyznaje, jak doszło do niefortunnego uśmiercenia Hanki w kartonach.

Jedną z ulubionych par serialu jest właśnie Kinga i Piotrek, grani przez Kasię Cichopek i Marcina Mroczka. Pamiętacie, że ten związek trwa już od samego początku serialu, a Kinga była początkowo niewidoma? Dziś tworzą idealne wręcz małżeństwo, które jako jedno z nielicznych w serialu – nie rozpadło się .

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o kolejnym dziecku

Jednak okazuje się, że ich sielanka może się skończyć, a wszystko to za sprawą Pawła, czyli brata bliźniaka Piotrka, który nigdy nie miał szczęścia w miłości. Ponoć w 1483 odcinku „M jak miłość”  Paweł  pocałuje Kingę i wyzna jej miłość podczas wesela Magdy, czyli postaci granej przez Annę Muchę.

Jak myślicie, czy to oznacza koniec małżeństwa Piotrka i Kingi?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com