Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" Magda Narożna jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 160 tysięcy obserwujących, jej posty mają dziesiątki tysięcy polubień i setki komentarzy.

Anna Mucha w odważnym body zaskoczyła swoich fanów!

22 listopada gwiazda obchodziła swoje 32. urodziny. Z tej okazji postanowiła opublikować zdjęcie z imprezy. W najnowszej publikacji widzimy, jak Narożna tuli się z ukochanym partnerem Krzysztofem. Za nimi znajduje się mnóstwo balonów, jedno z nich w kształcie cyfry 32. Natomiast poszczególną uwagę zwrócono na nową fryzurę Małgosi. Między innymi ma kręcone włosy. 

Dziękuje Wam za to że jesteście ze mną :))) to już 32 lata, a może to początek – napisała gwiazda.

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Małgosia Rozenek - Majdan zmieniła wygląd. Stawia na naturalność

Pod zamieszczonym postem oczywiście nie zabrakło komentarzy z gratulacjami od ukochanych fanów. Każdy z nich ma nadzieje, że w przyszłości Magda opublikuje szczęśliwe ze ślubu z Krzysiem. No cóż, zobaczymy!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magda Narożna w obcisłej sukience pokazała swój biust. Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" jest bardzo aktywna na Instagramie. Obserwują ją ponad 160 tysięcy osób. Ostatnio gwiazda pochwaliła się swoją odważną fotografią. Między innymi celebrytka zamieściła zdjęcie obcisłej sukience, gdzie dobrze widać jej biust. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com