Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" Magda Narożna od pewnego czasu znajduje się w szczęśliwym związku ze swoim nowym partnerem Krzysztofem. Gwiazda często dzieli się romantycznymi zdjęciami ze swoją miłością. Była związana z Dawidem Narożnym, z którym ma córkę Gabrysię. Po tym, jak w zespołe wydarzył się pewny konflikt, Dawid i Magda się rozstali. Obecnie każdy ma nowe życie.

Jarosław Bieniuk pokazał swoich dorosłych synów. Uchwycił moment, w którym zajęli się ciekawą lekcją

 Magda Narożna jest bardzo aktywna na Instagramie. Obserwują ją ponad 160 tysięcy osób. Ostatnio gwiazda pochwaliła się swoją odważną fotografią. Między innymi celebrytka zamieściła zdjęcie obcisłej sukience, gdzie dobrze widać jej biust.

Czy ktoś z Was pamięta w którym programie wystąpiłam w tej pięknej sukience? -napisała Magda Narożna. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Antek Królikowski mógł być niewidomy! „Tata był przerażony”

"Pięknie Madzia", "Boskie zdjęcie", "Piekna" -komentują internauci. 

Wcześniej, Magda Narożna opublikowała romantyczne zdjęcie ze swoim ukochanym partnerem.  Magda Narożna jest znana wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi". W 2012 roku ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym założyli zespół, do którego zaprosili Daniela Wilczewskiego. W lipcu 2013 na kanale w serwisie YouTube opublikowali teledysk do piosenki „Niewiara”, który uzyskał najwięcej polubień. Kontynuację czytajw naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com