Magda Narożna jest znana wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi". W 2012 roku ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym założyli zespół, do którego zaprosili Daniela Wilczewskiego. W lipcu 2013 na kanale w serwisie YouTube opublikowali teledysk do piosenki „Niewiara”, który uzyskał najwięcej polubień.

Kinga Duda hałaśliwie świętuje swoje urodziny mimo pandemii. Zdmuchiwała świeczki na torcie w towarzystwie zebranych osób

Przez kilkanaście lat "Piękni i Młodzi" koncertowali po całej Polski. W 2019 roku nastąpiły znaczne zmiany, między innymi Magda i Dawid Narożny się rozstali. Chociaż na początek para zapowiadała, że to ani jak nie musi wpłynąć na ich pracę, w 2020 roku Dawid został całkowicie wukluczony z zespołu.

Po rozstaniu z Dawidem Madzia szybko odnałazła nową miłość w swoim życiu. Bardzo szybko zaczęła spotykać się z Krzysztofem. Romantyczne zdjęcia z nim Narożna bardzo często publikuje w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła kolejne zdjęcie z Krzysiem. Jednocześnie pokazała, jak radzi sobie z chandrą.
Znalazłam sposób na chandrę .... obcowanie z przyrodą to jest to :)) polecam wszystkim taki codzienny spacer po lesie :) buziaczki miłego dnia życzymy -napisała Magda Narożna.

 
Fani natychmiast napisali swoje komentarze:
 
Magda badz zawsze soba !!! To jest najpiekniejsze
Ładnie wyglądacie
Pieknie
Super kochani
 
Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com