Magdalena Ogórek to znana polska prezenterka. Wcześniej bardzo mocno była związana z polityką. W 2015 roku była bowiem kandydatką SLD w wyborach na Prezydenta RP, a cztery lata wcześniej startowała z listy tego samego ugrupowania do Sejmu. Obecnie 41-latka jest prowadzącą na antenie TVP Info. 

Małgorzata Tomaszewska nie cieszy się z nadchodzących Świąt. Jest w żałobie

Magdalena Ogórek ma swoje konto na Instagramie. Dziennikarka prawie nie publikuje swoje prywatne zdjęcia. Ale całkiem niedawna zrobiła wyjątek. W swoich mediach społecznościowych gwiazda opublikowała foto, gdzie miała jedynie 21 lat. Szczupła Magdalena pozuje w dżinsach oraz w któtkim białym topie. 

Magdalena Ogórek, lat 21. Fot. Krzysztof Niesporek, fotograf - legenda. Wybitna postać Śląska -napisała Ogórek. 

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

Jak Maryla Rodowicz obchodziła swoje urodziny? Ten dzień wcale się nie odróżniał od pozostałych

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów dziennikarki:

Pani nic się nie zmienia

Piękne fotografie i pewnie miłe wspomnienia. Teraz jest Pani jeszcze piękniejszą kobietą! 

JEZUUUU Pani Magdo jest Pani taką wszechstronną ikoną!!!

Piękna

Super

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała jak udekorowała swój dom na święta! W kolejnym poście widzimy drugą część zdjęć udekorowanego domu. Skarpetki z imieniem każdego członka rodziny zawieszone są przy kominku, na drzwiach wisi wieniec z kokardkami i piernikiem. Szczegółowo na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com