Weronika Rosati samotnie wychowuje swoją córkę. Od czasu skandalu i przemocy jakiej doświadczyła aktorka, chce ona zrobić wszystko by uchronić dziewczynkę przed wszystkim złym co może ją spotkać. Trudno się dziwić, bowiem burzliwy związek Weroniki i ojca dziewczynki dalej jest bardzo skomplikowaną i nieskończoną sprawą.

Mama ukarała 7 latkę i zostawiła ją samą w nocy w centrum miasta na przystanku!

Weronika stara się wynagrodzić dziewczynce krzywdy i spędza z nią każdą wolną chwilę. Często zabiera córkę na plan i pokazuje jej świat. Dziewczynka kończy już 3 lata i z tej okazji jej mama złożyła jej życzenia, które umieściła z dumą na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Dzisiaj moja córeczka kończy 3 latka!!! Myślę od paru dni co napisać dziś, ale postanowiłam zachować to dla siebie i Elizabeth. Myszko, życzę ci, byś żyła w świecie sprawiedliwym, bez uprzedzeń i pełnym miłości, wolnym od nienawiści, przemocy i bezprawia. Życzę ci, byś w swoim życiu miała wokół siebie samych dobrych ludzi, byś spełniała marzenia z radością i pewnością siebie, by nigdy nikt i nic nie podciął ci skrzydeł, byś mogła być silną kobietą, której nikt nie ograniczy praw i wolności wyboru. Jesteś najwspanialsza osóbką, jaką w życiu poznałam i całym moim światem - miej cudowny dzień. Happy birthday Elizabeth

Weronika także wstawiła zdjęcię z córcią...

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Aktorka wychowuję córkę sama i mieszka z nią w Los Angeles. Z ojcem córki konflikt dalej nie jest zażegnany.

Składamy małej Eli najleosze życzenia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com