Dagmara Kaźmierska to jedna z barwniejszych osobowości telewizyjnych ostatnich lat. Bohaterka "Królowych życia" jest przebojowa i mówi to, co myśli. Jest też szczera i nie ukrywa tego, że w przeszłości siedziała w więzieniu. Celebrytka dziś cieszy się jednak wolnością i bierze z życia całymi garściami. Fani uwielbiają jej energię.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia. - brzmi dewiza życiowa Dagmary

Dagmara Kaźmierska

Ten plan na życie Dagmarze bardzo się opłaca. Dziś jest jedną z czołowych postaci polskiego show-biznesu. Królowa była nawet na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Można więc powiedzieć, że osiągnęła ona wszystko, co jest do zdobycia w telewziji.

Jednak Dagmara nie mówi stop. Jej menadżerka poinformowała swoje media społecznościowe, żejej podopieczna razem z nią pracują nad... książką!

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Jeśli będzie to autobiografia Kaźmierskiej to bez wątpienia będzie to bestseller!

Kupicie ksiażkę Dagmary?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com