Piłkarz Jakub Rzeźniczak od kilki miesięcy jest zakochany w swoją partnerkę modelkę Magdalenę Stępień. Jakiś czas temu para musiała przejść przez pewny kryzys w związku, później Magdalena przyznała się, że to tylko poszło im na korzyść. 

„Kochamy się z Kubą i zrozumieliśmy to dodatkowo, gdy na chwilę się rozstaliśmy. Chcemy być razem i to jest najważniejsze” -powiedziała modelka w lipsu dla portalu Plotek. 

Pippa Middleton jest w ciąży. Siostra księżnej Cambridge spodziewa się drugiego dziecka

Teraz mają wszystko dobrze poukładane. Ponieważ niezadługo Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zostana rodzicami! O tym informuje portal Plotek.

„Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana” -zdradził informator portalu.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Córka Izabelli Scorupco zachwyca swoją urodą! Ma tylko 23 lata, a wygląda jak dorosła kobieta!

Sama para na razie w żaden sposób nie potwierdziła tę informację. Natomiast sama Magdalena opublikowała miłe zdjęcie na Instagramie, gdzie piłkarz obejmuje rękami brzuch swojej ukochanej.   

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Wielkie gratulacje dla szczęśliwej pary!

Natalia Siwiec urządziła córeczce nowy pokój. Natalia Siwiec od wielu lat jest obecna w show biznesie. Od początku dała się poznać jako zapalona podróżniczka. Gdy modelka i jej partner mają tylko wolny czas wsiadają w samolot i podróżują. Najczęściej jednak celem ich podróży jest ukochane przez Natalię Tulum. Kontynuację czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com