Roksana Węgiel w ostatnich czasach jest bardzo popularną młodą piosenkarką w polskim show-biznesie. Jej muzyczna kariera zaczęła się w tym momencie, kiedy wygrała program "The Voice Kids" w 2018 r. Następnie wystąpiła na Eurowizji Junior 2018, którą również wygrała. Konkurs odbył się 25 listopada 2018 roku w Mińsku, stolicy Białorusi. Dziewczyna konkurowała z wieloma państwami i wtedy ona była jedyną przedstawicielką z Polski.

Kim jest Kamil Lemieszewski, zwycięzca Big Brother 2

W czerwcu tego roku dziewczynka wydała świetną płytę. Sprzedał się w liczbie ponad 15 tysięcy egzemplarzy, natomiast 15 listopada do sprzedaży trafiła limitowana edycja płyty nastolatki.

Roksana Węgiel

Roksana zdecydowała iść dalej i w swoim wieku, a właśnie 14 lat, już wypuściła swoją własną kolekcję ubrań, pod nazwą Roxie. Jest oficjalny sklep online, gdzie można kupić rzeczy dla nastolatków.

W dzisiejszych czasach nastolatka aktywnie zajmuję się swoja własną karierą i dobrze się w niej rozwija. Nie ma żadnych wątpień, że w tym pomagają jej rodzice. Matka często jeździ z nią do pracy, czasami zmienia jej ojciec, który zajmuje się małym bratem Roksany.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Roksana Węgiel i jej matka

Od niedawna rodzina Roksany Węgiel udzieliła wywiadu w TVN, na którym zdradziła, że dziewczynka nie ma żadnych ulg w domu, i tak samo, jak inne nastolatki spełnia domowe obowiązki.

Roksana Węgiel ze swoją matką Edytą

Nobel Olgi Tokarczuk trafił na licytację WOŚP

Poza tym, poszczegółną uwagę zwrócono na jej matkę Edytę, która oświeciła swoją pięknotą. Teraz już jest wiadomo, od kogo młoda piosenkarka Roksana wzięła taką urode. Edyta Węgiel wygląda bardzo czarująco i pięknie!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com