Roksana Węgiel w ostatnich czasach jest bardzo popularną młodą piosenkarką w polskim show-biznesie. Jej muzyczna kariera zaczęła się w tym momencie, kiedy wygrała program "The Voice Kids" w 2018 r. Następnie wystąpiła na Eurowizji Junior 2018, którą również wygrała. Konkurs odbył się 25 listopada 2018 roku w Mińsku, stolicy Białorusi. Dziewczyna konkurowała z wieloma państwami i wtedy ona była jedyną przedstawicielką z Polski.

Kim jest Kamil Lemieszewski, zwycięzca Big Brother 2

W czerwcu tego roku dziewczynka wydała świetną płytę. Sprzedał się w liczbie ponad 15 tysięcy egzemplarzy, natomiast 15 listopada do sprzedaży trafiła limitowana edycja płyty nastolatki.

Roksana Węgiel

Roksana zdecydowała iść dalej i w swoim wieku, a właśnie 14 lat, już wypuściła swoją własną kolekcję ubrań, pod nazwą Roxie. Jest oficjalny sklep online, gdzie można kupić rzeczy dla nastolatków.

W dzisiejszych czasach nastolatka aktywnie zajmuję się swoja własną karierą i dobrze się w niej rozwija. Nie ma żadnych wątpień, że w tym pomagają jej rodzice. Matka często jeździ z nią do pracy, czasami zmienia jej ojciec, który zajmuje się małym bratem Roksany.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Roksana Węgiel i jej matka

Od niedawna rodzina Roksany Węgiel udzieliła wywiadu w TVN, na którym zdradziła, że dziewczynka nie ma żadnych ulg w domu, i tak samo, jak inne nastolatki spełnia domowe obowiązki.

Roksana Węgiel ze swoją matką Edytą

Nobel Olgi Tokarczuk trafił na licytację WOŚP

Poza tym, poszczegółną uwagę zwrócono na jej matkę Edytę, która oświeciła swoją pięknotą. Teraz już jest wiadomo, od kogo młoda piosenkarka Roksana wzięła taką urode. Edyta Węgiel wygląda bardzo czarująco i pięknie!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com