Aktorka Basia Kurdej-Szatan od niedawna stała mamą po raz drugi. Na świat pojawił się synek Henryk. Dziecko stało oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców Basi i jej męża Rafała. Gwiazda obecnie dużo czasu poświęca na malucha. Ale jednak nie zamierza zapominać o swojej pracy.

Jolanta Kwaśniewska przyłapana na zakupach w pięknej stylizacji

Jak informuje "Super Express" Basia już za kilka tygodni wróci się na plan serialu "M jak miłość". Ekipa chce zrobić wszystko tak, aby Basia czuła się komfortowo podczas nagrywania serialu. 

Małgorzata Ostrowska spędzi pierwsze święta bez męża. Opublikowała wzruszający post

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Basia, jako świeżo upieczona mama, może liczyć na własną przyczepę, gdzie w trakcie zdjęć będą mogli przebywać jej synek z nianią. Oczywiście może się zdarzyć tak, że pojawi się na planie bez małego Henia. Produkcja chce być gotowa na każde rozwiązanie, a Basia ma czuć się dobrze i komfortowo -powiedział informator dla "SuperExpressu".

M jak miłość
M jak miłość

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Mucha pochwaliła się zmianą w wyglądzie. Anna Mucha była przez wielu nazywana nadzieją polskiej kinematografii, a to za sprawą jej głośnego występu jako dziecko w filmie Stevena Spielberga. Niestety jej losy potoczyły się inaczej. Niektórzy złośliwie twierdzą, że ciepłą posadą w "M jak miłość" zaprzepaściła swoje szanse na ciekawsze role. Często bywa bowiem tak, że aktor grający w serialu tak bardzo kojarzy się widzom z postacią, którą w nim odgrywa, że później nie są oni angażowani do innych projektów.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com