Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych polskich gwiazd. Znana z takich programów jak Kuchenne Rewolucje i Masterchef. Restauratorka ma kilkanaście restauracij w całej Polski. Od niedawna otworzyła kolejną ze swoim synem Tadeuszem Mullerem. Restauracja się nazywa "Słodki Słony Familia". 

Co będzie z postacią Basi Kurdej-Szatan w serialu "M jak miłość"? Czy wróci się aktorka do planu po narodzinach synka?

Obecnie razem ze swoją córką Larą i wnuczką Neną znajduje się na odpoczynku w słonecznej Hiszpanii. Gwiazda opublikowała zdjęcie z jednej z restauracji wraz ze swoimi ukochanymi dziewczynkami. Na foto na pierwszy rzut oka wrzuca się twarz celebrytki, wydaje się ona nieco zmieniona.

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo niegatywnych komentarzy od internautów. Większość zaczęła krytykować wygląd Magdy:
 
Babcia pulchniutka
 
Za chwilę jej twarz wybuchnie
Oczywiście i pojawiły się ci, który zachwycali się Magdą Gessler:
 
Samo zdjęcie w sobie jest apetyczne, Pani Madziu
 
Najpiękniejsze damy, besos
 
Świetne zdjęcie pięknych i szczęśliwych kobiet
 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Moro opublikowała odważne zdjęcie! Joanna Moro to znana polska aktorka, ktora otrzymała swoją wielką popularność dzięki serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła". Tam ona błyskawicznie zagrała główną rolę, samą Annę German. W obecnych czasach Moro bardzo dużo czasu poświęca swojej kochanej rodzinie, w szczególności swojej małej córeczce, która nie ma jeszcze nawet i roczku. Więcej szczegółów na ten temat czytaj tu. 
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com