Jasnowisz Jackowski w ostatnim czasie jest bardzo aktywny. Od początku pandemii dzieli się z nami swoimi wizjami. Trzeba przyznać, że większość z nich się sprawdza. Jackowski przewidział nie tylko pandemię, ale także jej skutki. Wypowiadał się na temat wyborów prezydenckich i widział protesty na ulicach.

Wigilijne przesądy, czyli czego unikać w Wigilię!

Teraz dzieli się z nami swoimi wizjami dotyczącymi Stanów Zjednoczonych i bezpieczeństwa na świecie.

Jedna z wizji dotyczy Stanów Zjednoczonych, a dokładnie nowego prezydenta elekta Joe Bidena, który już 20 stycznia 2021 roku zostanie zaprzysiężony. Krzysztof Jackowski wie jednak, że nie wszystko odbędzie się zgodnie z planem ...

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Prezydentura Bidena... będzie chłodna dla Polski. To będzie krótka prezydentura.. krótka prezydentura

Jackowski uważa, że najgorszy czas jeszcze przed nami. Najbardziej niebezpieczne miesiące dla wielu narodowości będą przypadać na okres od marca do maja 2021.

Ilekroć się zastanawiam nad 2021 rokiem, to mam bardzo złe poczucie. Jak w 2019 nazywałem 2020 rok pierwszym nienormalnym, który będzie trawl w czasie 3,5 roku. 2021 nazywam rokiem bezprawnym, rokiem groźnym, rokiem w którym na świecie demokracja zacznie być mocno wątpliwa

Wszytko jednak wskazuje na to, że to nie koniec naszych kłopotów.

W 2021 roku doświadczymy jeszcze czegoś, jak syreny ostrzegawcze, jak w państwach, które ostrzegają, że może nastąpić jakieś zagrożenie, nalot. Nie twierdzę, że to nad całą Europą będzie

Wierzysz w przepowiednie Jackowskiego?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com