Hubert Urbański jest znany dziennikarz, prezenter telewizyjny w Polsce. Najbardziej znany jego program telewizyjny nazywa się Millionerzy. Do tego prowadził jeszcze wielu innych rozrywkowych programów, takie jak: Bitwa na głosy i The Voice of Poland, Dla ciebie wszystko, Wyprawa Robinson i inne. 

Czym sie zajmowała Pola Raksa, jak skończyła aktorską kariere?

Hubert Urbański polski prezenter

Oproćz tego, że jest popularnym prezenterem, do tego jest jeszcze szczęśliwym ojciem, który ma aż czterech córek. 29-letnią Mariannę i 25-letnią Krystynę, 10-letnią Stefani i 8-letnią Danutę. Pierwsze dwie to owoc związku z pierwszą żoną – Urszulą Engelmayer. Matką dwóch młodszych córek jest kompozytorka – Julia Chmielnik. Swoją miłość do córeczek udowodnił tak, że na palcach wytatuował pierwsze litery imion córek. 

Ostatnio w centrum uwagi stała Krystyna, która obchodziła 25-lecie. W swoim Instagram znany polski prezenter napisał:

Popularne wiadomości teraz

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Córka Huberta Urbańskiego świętuje swoje 25-lecie

"Moja super @engelmayer kończy dzisiaj 25 lat"

Co o niej znamy?

Krystyna Urbańska jest młodszą córką Huberta ze związku z Urszulą Engelmayer. Studiuje grafikę i robi kolaże graficzne. Jest też aktywistką na rzecz kobiet. Niedawno zrobiła plakat na aukcję Wysokich Obcasów na rzecz Centrum Praw Kobiet i walki z przemocą wobec kobiet. Praca była wystawiona w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Krystyna Urbańska

Oczywiście, jak i większość ludzi w społecznym świecie prowadzi swój Instagram, gdzie aktywnie dzieli się zdjęciami swojego własnego życia. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Edyta Górniak pokazała bardzo odważne zdjęcie.W ostatnich czasach o Edycie Górniak stało zbyt głośno w polskich. Dziennikarzy chodzą wokół niej i dowiadują różne ciekawe informacje. W programie My Way podzieliła się swoimi szczerymi uznaniami, póżniej udostępniła zdjęcie z międzynarodową gwiazdą, a jeszcze wcześniej wszyscy dogadywali w kogo jest zakochana Edyta Górniak? 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz tu koleżanka.com