W ostatnich czasach o Edycie Górniak stało zbyt głośno w polskich. Dziennikarzy chodzą wokół niej i dowiadują różne ciekawe informacje. W programie My Way podzieliła się swoimi szczerymi uznaniami, póżniej udostępniła zdjęcie z międzynarodową gwiazdą, a jeszcze wcześniej wszyscy dogadywali w kogo jest zakochana Edyta Górniak? O tym więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Czym sie zajmowała Pola Raksa, jak skończyła aktorską kariere?

 Teraz polska celebrytka znowu pojawiła się w centrum uwagi. Na ten raz pokazała bardzo odważne i seksowne zdjęcie. Zanim jego udostępniła w swoim Instagram, przypomniała obserwującym swoją sesję zdjęciową  w samej bieliźnie. 

Ostatnia jej sesja zdjęciowa na nago, była w lutym, 2006 Edyta Górniak prezentuje się w polskim Playboy. Na niej jedynie to majątki i słynna biżuteria. 

Edyta Górniak w Płayboy (2006)

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Teraz gwiazda znajduje się trasie koncertowej. Znaczy to, że ciągle śpi w luksusowych hotelach. Tam ona normalnie odpoczywa i przygotowuje się do kolejnych wystąpień. Ale tak samo nie marnuje czas i robie różne, prowokacyjne zdjęcia. 

Nowe zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie gwiazdy, to gdzie ona prezentuje swoją seksowną sylwetkę. Foto czarno-białe. Strategiczne miejsca zasłoniła hotelowym ręcznikiem. Co jeszcze bardzie dodało seksu. Czarny kolor majątek wygląda bardzo czarująco. Na szyi gwiazda ma przepiękny naszyjnik, najprawdopodobniej jest on z briliantów. 

Edyta Górniak w swoim Instagram

Zawsze idę swoją drogą – napisała zmysłowo spoglądająca na fanów gwiazda.

Natychmiast pojawiło się sporo komentarzy, koś nawet porównał jej ze znaną aktorką:

O cholera. Ogień. Jesteś taka piękna, nie chciałabyś się podzielić trochę urodą? Jak Monica Bellucci – pisali zachwyceni fani.

Jak wam zdjęcie Edyty Górniak?

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż w końcu to zrobili!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz tu koleżanka.com