2019 to rok, który dla większośći osób był nie zbyt pozytywny i szczęśliwy. Sporo skarżyło się, że tak czy siak nie udawało się normalnie załatwić swoje sprawy. Wszystko po prostu padało z ręk. Tak samo było i w życiu polskiej aktorki Barbaty Kurdej-Szatan. 

Kolejny Oscar na horyzoncie. Sukces polskiego kina już bizko

W czerwcu Telewizja Polska zerwała z nią kontrakt, w rezultacie czego gwiazda skończyła prowadzić swoje rozrywkowe programy. Dodatkową nieprzyjemną częścią to tego stało przegranie w Tańcy z gwiazdami, gdzie wynagrodzenie zwycięzcy naliczało 100 tyś. zl. Jednak wszystko to poszło mimo Barbary.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż

Jeszcze tak zwaną wisienką na torcie okazał się jej mąż, Rafał Szatan, który tam samo spotkał się z wieloma problemami w życiu. Stracił pracę w serialu "M jak miłość", a spektakl w Teatrze Muzycznym w Gdyni ściągnięto z afisza. W dodatku z "Tańca z Gwiazdami" odpadł prawie na samym początku, więc jakaś czarny kot natknął się do tej pary.

Ale jak wiadomo, po deszczu często pojawia się tęcza. Teraz Barbara Kurdej-Szatan otrzymała możliwość zarabiać więcej pieniędzy, nawet niż wcześniej. Polska aktorka podpisała kontrakt z Polsatem.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

- Z radością ogłaszamy, że jedną z prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie będzie Basia Kurdej-Szatan - poinformował Polsat na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan

Dominika Gwit tańczy z Krzysztofem Ibiszem

Chociaż wcześniej do tego prowadzenia Sylwestra było często spotykane, Kurdej-Szatan jest cudownym wyborem dla telewizji Polsat. My, to oczywiście życzymy wielkiego powodzenia dla Barbary Kurej-Szatan na nowym miejscu pracy!

Wczesniej pisaliśmy o tym, jak kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan na The Voice of Poland. Po zwolnieniu Basi Kurdej – Szatan z TVP, pozostało bardzo wiele wolnych „stołków” do obsadzenia. Wśród nich była posada współprowadzącej w „The Voice of Poland” – prawdziwym hitem telewizji, a więc stawka była wysoka. Władze TVP 2 zadecydowały, że nową prowadzącą zostanie Marcelina Zawadzka, która jest dotychczas jedną z prowadzących „Pytanie na Śniadanie”. Jednak byłą miss można było już zobaczyć w ósmej edycji programu, więc widać, że szefostwu zależało na doświadczonej prezenterce.