Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Większość z nas od dawna się do nich przygotowuje. Jednak wielu celebrytów, nie obchodzi tych Świąt, podając konkretne powody.

1. Julia Pietrucha

Julia nie ma potrzeby obchodzenia Świąt, ponieważ nigdy nikt w jej rodzinie ich nie obchodził. Nie ma zatem wspomnień związanych z tym wspaniałym okresem.

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

2. Kuba Wojewódzki

Wojewódzki nie obchodzi Świąt ze względów osobistych. Woli spędzać je ze swoimi przyjaciółmi. Kiedy zmarła jego mama Kuba przestał obchodzić Święta.

3. Negral

Negral nie jest chrześcijaninem. Dodaje również, że nie znosi komercjalizacji, obżarstwa i ogólnego świątecznego chaosu.

Odpocznę, spędzę trochę czasu z rodzicami, przyjaciółmi, wyśpię się i pooglądam Netflixa. Zwykle o tej porze roku staram się uciekać z Polski w jakieś gorące miejsce, najlepiej gdzieś, gdzie nigdy nie słyszeli o Jezusie

Blanka Lipińska odpowiada na krytykę dotyczącą jej najnowszego projektu

4. Doda

Doda zwykle na Święta wyjeżdża do ciepłych krajó. Nie ukrywa, że nie jest osoba religijną, więc nie odczuwa potrzeby obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia.

5. Ewa Błaszczyk

Ewa nie lubi Świąt. Ma poczucie, że w tym czasie jakby wszystko zamiera. Uważa, że refleksje w gronie rodzinnym kompletnie nie są dla niej.

6. Marcin Tyszka

Marcin nie lubi magii Świąt, choinek, dekoracji. Planuje spędzić je w restauracji ze swoją rodziną.

7. Roma Gąsiorowska

Do końca nie wiadomo jaki stosunek do Świąt ma Roma. W jednym z wywiadów mówiła, że nie jest tradycjonalistką i nie czuje potrzeby przygotowywania się do tych dni. Innym razek jednak powiedziałą, że ona z mężem "multikulturowe" podejście do Świąt. Jak więc jest naprawdę?

 

8.Wojciech Cejrowski

Jest on osobą bardzo religijną. Wojciech jest też bardzo przywiązany do tradycji. Uważa, że Święta to dla niego ważny czas. Oddaje wtedy hołd Jezusowi. W związku z tym nie widzi potrzeby kupowania prezentów.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com