Natalia Kukulska przed świętem Boże Narodzenie postanowiła wyjechać na urlop do Zanzibaru. W swoich mediach społecznościowych gwiazda aktywnie dzieliła się tym, jak odpoczywała i nawet pracowała. Przez laptop rozmawiała z dziennikarzami z programu "Dzień dobry". Za plecami wokalistki  -lazurowa woda, błękitne niebo, egzotyczna plaża. Szczegółowo o tym czytaj w naszym artykule. 

Justyna Żyła prosi o pomoc byłego męża Piotra Żyły. Robi to dla swojej córki

Przeddzień Wigilii Kukulska wróciła do domu, gdzie na nią czekała przyjemna niespodzinka. Celebrytka pokazała foto z salonu. Na kanapie znajdował się piesek, który rozkosznie przeciąga się na fotelu. Całe pomieszczenie bajecznie udekorowane na Boże Narodzenie. 

Niektórzy myślą, że Święta same się zrobią. I święta racja. Zrobią się jeśli damy im szanse i sobie… na ten nastrój, spokój, radość, na odpuszczenie, na nie biadolenie, na nie ciśnieniowanie. Uczę się tego od lat. Jest coraz lepiej. Bimba już to wie i sobie na to bimba. Polecam. Natalia Kukulska -napisała gwiazda. 

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Teresa Lipowska ma plan na czas kiedy zdrowie odmówi jej posłuszeństwa

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, w tym i komentza Michała Szpaka.

Ach jakie to byłoby dziwne gdyby święta przygotowywały się na pstryknięcie palca – napisał on.

Magda Gessler pokazała namiętny pocałunek ze swoim mężem. Obecnie Magda z całą swoją rodziną odpoczywa w słonecznej Hiszpanii, gdzie właśnie będą obchodzić święta Boże Narodzenie. W swoich mediach społecznościowych dzieli się tym, jak dobrze spędza czas. Całkiem niedawna gwiazda Kuchennych rewolucji opublikowała zdjęcie z ukochanym mężem Waldemarem, który właśnie przyłeciał z Kanady do Hiszpanii, aby razem spędzić święta. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com