Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana polska celebrytka. 10 czerwca urodziła swojego trzeciego syna Henryka. Dla Radka Majdana to pierwsze dziecko, na którego on czekał z wielką niecierpliwością. W swoich mediach społecznościowych celebryci aktywnie dziełą się zdjęciami małego Henia i nie mają dość swojego małego cudu.

Ewa Farna opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Ale jaka romantyka!

Na Instagramie Małgosia prawie co dzień publikuje zdjęcia małego synka. Tak ostatnio Rozenek pokazała kadr tego, ile prezentów dostał na święta mały Henryczek. Na foto uśmiechnięta Małgosia pozuje z szczęśliwym Heniem na tle choincy, a wszędzie są porozrzucane wiele dziecięcych zabawek. 
 
Mikołaj był bardzo łaskawy dla Henia w tym roku. Wszystkie te zabawki to zorganizowana grupa, jak włączysz jedną, to reszta się uaktywnia. Prawdziwy #gangheniamajdana – napisała Perfekcyjna.
  • Mikołaj musi nienawidzić rodziców… za pare lat będzie perkusja.
  • Czyli nie tylko mi będą się śniły po nocach te zabawki.
  • No to będzie się działo…

Katarzyna Cichopek opowiada o tym jak w jej domu wygląda nauczanie zdalne. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzą naprawdę zgrany duet. Mozna powiedzieć, że to bardzo kochające i udane małżeństwo. Oboje chronia prywatności swoich dzieci. Często fotografie z pociechami robią tak by nie było widać całej twarzy. Nie maja jednak większego problemu  z tym by opowiadac o tym co się dzieje w ich domu.

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com