Antek Królikowski i Joanna Opozda byli jedną z najbardziej pięknych par polskiego show-biznesu. Większość była pewna w tym, że niezadługo odbędzie się ich ślub. Ale niestety los potoczył się inaczej. Królikowski i Opozda się rozstali!

Iwona Węgrowska straciła przyjaciela. To był dla niej wyjątkowo trudny rok

Pierwsza o tym poinformowała sama Asia. Na Instagramie dziewczyna dodała czarno-białe zdjęcie, gdzie napisała:

"W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku"

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Teraz tę sytuację postanowił skomentować i sam Antoni. W swoich mediach społecznościowych napisał:

Kayah przeżywa kryzys w swoim związku? Bardzo możliwe

Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie ... Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę!

Tak samo czytaj o wszystkich dziewczynach Królikowskiego. Antoni Królikowski w życiu zawodowym jest bez wątpienia na tak zwanej fali. Propozycje filmowe wręcz sypią mu się jak z rękawa. To dziś zdecydowanie jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce. Czy właśnie ten sukces sprawia, że kobiety nie mogą przejść obok niego obojętnie? Czy faktycznie Antek ma tak wiele adoratorek, że w błyskawicznym tempie po zakończeniu jednego związku, rozpoczyna już nastepny? 
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com