Alicja Bachleda-Curuś znana polskiej publiczności dzięki roli Zosi w Panu Tadeuszu Andrzeja Wajdy. Od jakiegoś czasu przepiękna polska aktorka nie mogła znaleźć prawdziwego szczęścia w miłości. W latach 2003-2005 była związana z Piotrem Wożniakiem-Starakiem. Rozstanie spowodował wyjazd Alicji do USA. Pózniej związała się z aktorem Colinem Farrellem. 7 października 2009 urodził się ich syn Henry Tadeusz Farrell. W 2011 roku praca oficjalnie rozwiodła się. Taka samo w jej życiu był Marcin Gortat - polski koszykarz, z którym u aktorki tak samo nic nie wyszło. 

Michał Wiśniewski wystawił zdjęcia z mamą. Teraz wiadomo w kogo jest takim szaleńcem

Alicja Bachleda-Curuś z aktorem Colinem Farrellem

Teraz pojawiła się informacja o tym, że Alicja Bachleda-Curuś przyjeżdzi do Polski na świeta z nowym ukochanym. Najprawdopobniej jest amerykaninem. Dużo wskazuje na to, że mają wielką przyszłość, bo to jest mężczyzna, którego gwiazda po raz pierwszy zaprezentuje swoim rodzicom. 

Informacje o wizycie aktorki zdradziła jej matka, która już zaczęła przygotować się do znajomości z przyszłym zięciem. 

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

"Alicja zawsze spędza Boże Narodzenie w domu" - powiedziała matka mediom. 

Alicja Bachleda-Curuś

Kamil Durczok znów w sądzie

Na razie nie wiadomo, kim jest ten szczęsliwy chlopak, ale mamy nadzieje, że niezadługo o tym się dowiemy.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ewa Chodakowska na pidżama party z teściową. Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są szczęśliwym małżeństwem już od sześciu lat. Mąż Ewy jest Grekiem, więc kulturowo, rodzina Ewy i Lefterisa różnią się, jednak trenerka wyznała, że uwielbia swoją teściową, co nie jest często spotykane. Ich relacja jest na tyle dobra, że panie postanowiły zorganizować wspólne pidżama party, o czym ogłosiła Ewa na swoim Instagramie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com