7. edycja programu "Rolnik szuka żony" już się skończyła. Po programie powstała jedna para: Paweł i Marta. W tym Magda tak samo poznała swojego Kubę, do którego odezwała się po zakończeniu programy. 

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Na foto to kopia Klara

Magda otrzymywała dużo listów od mężczyzn. Było ich ponad 400. Z tego wszystkiego wybrała tylko trzech chłopców. Na jej gospodarstwie pojawili się Mateusz, Paweł i Adam. Z Mateuszem od razu nic się nie wydarzyło. Zostali Paweł i Adam. Magda natomiast wątpiła się w każdego z nich. W końcu nikogo nie wybrała i postanowiła ponownie przejrzeć listy. W tym poznała Kubę. 

Teraz już wiemy, dlaczego Adam nie walczył o serce Magdy. Przed przyjazdem na gospodarstwo kobiety, poznał inną dziewczynę. W swoich mediach społecznościwych mężczyzna pochwalił się swoją wybranką (przesuń w prawo):

Ja tydzień przed tym wszystkim poznałem dziewczynę, ale było spotkanie jedno, dwa, niezobowiązujące. To była świeża znajomość. Ale też nie uważam, że postąpiłem jakoś źle. Ja nie przypuszczałem, że wyjdzie mi z tą dziewczyną, którą poznałem, ale jesteśmy teraz parą. Dobrze nam się układa - napisał Adam na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Rafał znalazł swoją księżniczkę. Czy w ten sposób chce utrzeć nosa Gabrielowi?

Na zdjęciu widzimy, jak para miło spędza czas. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz ujawnił, kto jest winny rozpadowi ich małżeństwa. Jeszcze kilka miesięcy temu para wyglądała na szczęśliwych, zakochanych i zapatrzonych w siebie. W maju powitali na świecie swojego synka Franka, a w okolicy świąt Bożego Narodzenia na profilu Oliwii pojawił się wpis o rozstaniu...

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com