Serial "M jak Miłość" emitowany jest na antenie dwójki już 21 lat. Do dziś jest chętnie oglądany. Tygodniowo ogląda go około 5 mln. osób. Pojawiły się plotki, że Teresa Lipowska ma odejść z serialu. Aktorka po raz kolejny dementuje plotki.

Wcześniej zagrałam wiele ról teatralnych, którymi mogłam się naprawdę pochwalić, i nie zostało to w ogóle zauważone

Przepis na pyszną zupę tajską wg. Ani Starmach

Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd ni zowąd, ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy. Idę na urlop, a w gazecie piszą, że już nie wrócę na plan. Gdy zechcę odejść, sama o tym powiem. Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie

Lipowska zdaje sobie sprawę, że w serialu pojawią sie nowe twarze, jednak wierzy , że jej postać nadal będzie chętnie oglądana przez jej fanów.

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Chciałabym mieć jakiś aktywny wątek. Zresztą teraz wszedł takowy z Józefem Modrym. Barbara zaczyna być bardziej aktywna. Nie tylko w kontaktach z rodziną, ale i w stosunku do znajomych i przyjaciół. Nie chcę, żeby jej rola to było tylko gotowanie, sprzątanie i dbanie o to, by upiec dobrą szarlotkę czy zrobić dobre pierogi. Chciałabym, żeby życie stawiało przed nią jakieś problemy, które mogłyby mnie poruszyć.

 

Zapewne ta informacja ucieszy fanów Teresy Lipowskiej i nadal będą śledzić jej serialowe życie.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com