Weronika Marczuk - polska producentka filmowa pochodzenia ukraińskiego, prawniczka, aktorka, autorka książek, działaczka społeczna, a także osobowość telewizyjna mieszkająca w Polsce. Była żona aktora Cezary Pazury. Para pobrała się w 1995, a w 2007 się rozwiedli. Od 2012 roku znajduje się w związku z Polakiem, tożsamość którego nie znana. W 2020 roku urodziła córkę Annę. 

Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

Weronika Marczuk świętuje pierwsze urodziny swojej córki Ani

17 stycznia 2020 córka Weroniki Marczuk skończyła roczek. Gwiazda z tej okazji pochwaliła się wspólną sesją z córką w swoich social mediach. W opisie zdjęcia napisała, jak cieszy się z tego, że jest mamą.
 
Roczek! Naprawdę minął już rok?! 😘 Tak! To pierwsze urodziny Ani ❤ WOW 😍💪 To oznacza, że od roku jestem już MAMĄ. Od niedawna ogłasza to również w różnych wersjach sama Ania: „mammma, ma-ma-ma, mamamama, maaaaa, mammmm 🥰” Wielka radość, wdzięczność z nutą niedowierzania i ogromna duma. To dobre uczucie, gdy niestrudzenie wstajesz (nawet jeśli upadasz wiele razy), gdy masz czyste serce i dobre zamiary, gdy jesteś sobą, potrafisz uwierzyć, że możesz i zrobisz to! -zaczęła Marczuk.
Tak samo zacznaczyła, że wiek, okoliczności czy opinii nie ma żadnego wpływu na macierzyństwo:
 
Urodziny córki dają mi jeszcze jedną refleksję - każdy dzień, miesiąc, rok, to czas na zaczynanie, otwieranie, a nie podsumowywanie i kończenie życia. Nie ma tekstów "teraz, to już z górki", "wszystko, co dobre już było", "w tym wieku, to nie wypada". STOP! Wyrzucamy te frazy do kosza 👉👏
Wielkie gratulacje z naszej srony! Aby Ania zawsze była zdrowa i szczęśliwa!
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com