Robert Lewandowski na operacje czekał od ostatniego meczu w Bundeslidze, gdzie jego zespół wygrał 2:0 z VfL Wolfsburg. Zaraz po meczu zdecydowal się na to, aby usunąć przepukliny pachwinowej w jednym ze szpitali w Monachium. Oficjalnie oświadczenie Bayernu Monachium brzmi tak:

"Robert Lewandowski wieczorem pomyślnie przeszedł operację na lewej pachwinie po wygranym 2:0 meczu z VfL Wolfsburg w Monachium. Zabieg przebiegł dobrze. Polski strzelec, który jest liderem strzelców Bundesligi z 19 bramkami, ma teraz przepisany kilkudniowy odpoczynek”

Dziwna bzdura Juztyny Żyły

Robert Lewandowski

Sportowiec potrzebuje dwa tygodni, aby wrócić do swojej zwykłej formy. Naromiast prawdopodobnie wyleci ze swoją drużyną do Dauhy na zgrupowanie ze swoją drużyną.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

"4 stycznia samolot z piłkarzami Bayernu odlatuje do Dauhy i wydaje się, że Robert Lewandowski znajdzie się w tym samolocie" - powiedział polski dziennikarz sportowy Roman Kołtoń. 

Na Roberta czekają nie tylko jego koledzy, a i jego wspaniała rodzina. Anna Lewandowska udostępniła zdjęcie w Instagram z córeczką Klarą, gdzie podpisała się hasztagiem #tatoczekamy.

Anna Lewandowska z córką Klarą

My to życzymy Robertu szybkiego powrotu do zdrowia i wesołych świąt!

Wcześniej pisalismy o tym, jakRobert Lewandowski trafił do szpitała. Jeszcze od niedawna w Polsce pojawiła się radosna informacja, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Znana polska sportowa rodzina Lewandowskich wie jakiej płci będzie u nich drugie dziecko. Od niedawna stało wiadomo, że Anna i Robert Lewandowski zostaną rodzicami po raz drugi. Trenerka jest na czwartym miesiącu ciąży! Ona nie ukrywa swój stan wraz z radościami, które odczuwa. Jeszcze do tego dzieli się informacją, jak w takim stanie utrzymywać sportową formę i wyglądać zawsze pięknie. Rodzina Lewandowskich aktywnie przygotowuje się do drugiego dziecka.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com