Agata Duda ze swoim mężem, prezydentem Polski Andrzejem Dudą, nagrała świąteczne gratulacje. Filmik został opublikowany na oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta na Twitterze. Pani wyglądała bardzo zjawiskowo i elegancko. Na niej była długa biała sukienka. Do niej idelanie dopasowane delikatne kolczyki. Makijaż był wieczorowy, ale starannie podkreślił jej urodę. 

Paulina Sykut-Jeżyna zrobiła świętną metamorfozę przed świętami

Para złożyła serdecznie życzenia dla wszystkich polaków i poza granicą. 

Agata Duda i Andrzej Duda

Agata Duda złożyła świąteczne życzenia dla polaków

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

"Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy nasze najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym rodakom w kraju i za granicą. Życzymy Państwu zdrowia, spokoju i radości oraz wielu wspaniałych chwil, spędzonych w gronie rodziny i bliskich. Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych, polskich tradycjach"

Także dodali w dalszej części nagrania.

Jak Anna Mucha sprząta po świętach? Wymyśliła bardzo oryginalny sposób

 

"Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny, bo przecież święta to czas uśmiechu i bycia razem. Pamiętajmy w te święta o potrzebujących, okażmy serdeczność i dobroć wszystkim, którzy być może na co dzień jej nie doświadczają. Niech okres Bożego Narodzenia będzie dla Państwa czasem naprawdę niezwykłym. Wszystkim Państwu raz jeszcze życzymy radosnego i pogodnego świętowania. Wesołych świąt"

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com