Julia Królikowska zaszczepiła się na koronawirusa! O tym młoda aktorka poinformowała u siebie na Instagramie. Okazuje się, że pierwszą dawkę przyjęła 13. stycznia, zaś drugą 3. Na InstaStory dziewczyny widzimy zaświadczenie, które pokazuje, że Julia jest już po dwóch dawkach szczepionki na koronawirusa. 

Czy cesarskie cięcie można uznać jako poród? Aleksandra Żebrowska zabrała głos

Instagram Julia Królikowska
Instagram Julia Królikowska

Ale jak tak wyszło, że Julia Królikowska zrobiła to zbyt szybko? Wszystko po to, że aktorka jest studentką medycyny. Studiuje na IV roku Wydziału Lekarskiego osławionego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z tego, jak wszyscy lekarze i inni pracownicy służby zdrowia otrzymują szczepionkę w pierwszej kolejności, więc Julia trafiła do tego wpisu. 

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Iza Kuna pozuje na plaży. Internauci są w szoku: „W końcu jakieś normalne ciało na Instagramie”

Przypominamy, że Polacy zaczęli się szczepić jeszcze w styczniu. Wśród zaczepionych gwiazd są: Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Radosław Pazura, Edward Miszczak, Emilia Krakowska. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Katarzyna Grochola wybrała się do fryzjera. Całe wydarzenie zostało nagrane. Internauci byli zachwyceni spektralną zmianą pisarki. Każda kobieta chce być piękna. Dla nowoczesnej kobiety wystarczy jedna wizyta w salonie kosmetycznym, aby wszyscy zwrócili na nią uwagę. Jej najbardziej znane dzieła to "Nigdy w życiu" oraz "Ja wam pokażę". Jakiś czas temu pisarka gościła w programie Dzień Dobry TVN. Właśnie tam podzieliła się traumą. Chodzi o jej relacjach z mężem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com