Michał Wiśniewski całkiem niedawna został ojcem po raz piąty. Jego żona Pola urodziła mu synka o imieniu Falco Amadeus. Od poprzednich związków wokalista zespołu "Ich Troje" ma już czwórkę dzieci. Z Mandaryną doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne, owocami jego związku z Anną Świątczak są natomiast córki Etiennette i Vivienne. Wszyscy są już nastolatkami.

Oliwia Bieniuk zamieściła odważne zdjęcie. Po raz pierwszy pozuje bez stanika

Po urodzeniu Wiśniewski nie szpieszył się chwalić zdjęciami małej pociechy. Jedynie co zrobił, to zamieścił nagranie dziecięcej kołyski. Teraz jego żona Pola i mały synek znajdują się już w domu. Na Instagramie Wiśniewski pochwalił się wspólnym rodzinnym obrazkiem, który przedstawia całą ich trójkę wpisaną w serce.

Witaj w domu, Falco! Rock Me Amadeus -napisał szczęśliwy Wiśniewski. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Matka Anny Lewandowskiej ma niezwykły talent. Pisze ikony dla swoich bliskich

Gratulacje Panie Michale. Dużo zdrówka i spokoju, Gratuluję, Gratki! 😀 Niech zdrowy i mądry rośnie, Pięknie😘❤️buziaki dla was, Zdrowia❤️I dobrych ludzi wokół siebie -zachwycali się fotką internauci. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!  Teraz para zdradziła płeć malucha, który niezadługo pojawi się na świecie. Na Instagramie zamieściły nagranie, gdzie razem odbywają przechadzkę po lesie. Piłkarz trzyma w rękach bukier z balonami, a modelka -bukiet kwiatów. Po jakimś czasie Jakub Rzeźniczak przekuł balon z napisem "He or She" tj. "On czy ona". Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com